Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 2 Temmuzda Askeriz.

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Amasya sivas ve tokat samsun huduta gonderiyo. Amasya ve samsuna ,tokat ve sivastaki RDM leri gönderiyolar

tuna

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
483
64
28
Ben 12.alaydaydim hep bedellilere sövuyordum bana agri dogubeyazit diyince daha cok sovdum kanka hakkinizi helal edin :)

Bizde de o yoktu. Ya termalden daglari izliyodun yada komandonun yaninda bixinin basindasin nöbet 24 saatti :)
Bizim burdaki komutanlar aradabir doğubeyazita operasyona gidiyorlar harbi sıkintili bir yer, ucakla 90 kişi agriya geldik 14 kisi burada kalacaktı öyle dua ettim ki bura ciksin diye. Bide iyi tarafı burada hergün sivil goruyorsun :)

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Ben 12.alaydaydim hep bedellilere sövuyordum bana agri dogubeyazit diyince daha cok sovdum kanka hakkinizi helal edin :)

Bizde de o yoktu. Ya termalden daglari izliyodun yada komandonun yaninda bixinin basindasin nöbet 24 saatti :)
Helal olsun kanka canın sağolsun:D

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Bizim burdaki komutanlar aradabir doğubeyazita operasyona gidiyorlar harbi sıkintili bir yer, ucakla 90 kişi agriya geldik 14 kisi burada kalacaktı öyle dua ettim ki bura ciksin diye. Bide iyi tarafı burada hergün sivil goruyorsun :)
Hakkarinin adi cikmis en buyuk teror agri dogubeyazit igdir aralik van tendurekt bu 3 yer ölüm yeri resmen

mozart44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,017
265
83
12 ay askerlik ilk 6 ay alt devresiz günde 10 saat tam tecizat 5 dolu jarjör çelik kask çelik yelek savaşa hazır asker düzeyinde nobet + asayiş devriye + bulaşık yıkama neyse başka bişey dememe gerek kalmadı

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Bizde 4 karakol vardi ben boluk merkezindeydim gecis yoktu Reyhanli taraflari biraz sakatti 97/3 sen?
94/4 ben . Biz isyanlardaydik 30 40 kisiyle6 7 km sınırı kontrol etmeye calisiyoduk. Simdi nasil bilmiyorum . Antakyaya gidiyodun dimi carsiya:)

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
752
226
43
94/4 ben . Biz isyanlardaydik 30 40 kisiyle6 7 km sınırı kontrol etmeye calisiyoduk. Simdi nasil bilmiyorum . Antakyaya gidiyodun dimi carsiya:)
Genel hali rahat bence 2-3 gecis bolgesi haricinde biz mangaldan play stationdan kalkmazdik :D carsi sadece Kırıkhan serbestti garnizon disindaydi Antakya ama kuzen olunca gider gelirdim :)

Drif45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
626
339
63
Devrecelik kalmadı sıracalık var destekle ki seninde sozun gecsin diyim