Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 2 Temmuzda Askeriz.

Polpo

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
75
18
8
Biraz daha bekleseydin 3 aya inecek mis :))

Heisenberg

Atanamayan Mendel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
600
869
93
Öncelikle hayırlı olsun kardeşim.. Şu ana kadar gördüğün tanıdığın insanları sittir et askerde öylelerini tanıyacaksın ki adam tuvalet deliğine değil tuvalet fircasinin konulduğu yere yapıyor .. sonra herkesi sıraya dizip ibretlik diye tek tek tuvalete alıyorlar :)

yusufff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
678
111
43
Hii bide şöyle bir rütbe görürsen hic cekinme. Laf ederse sana yapistir lafini esirgeme koy postani cok önemli biri degil bu rütbe

Ben kibrista Albayin yaninda Askerdim revirde sağolsun bildiğin komutanlik yapmadi bana Sağolsun Sayesinde rahatarahat yaptim rutbem yoktu ama astsubay subaylari carptiriyordum revire geldiğinde Albaya Bildiğin rutbeli gibi takılıyordumm Yıldızlı yildizli dolasiyordum

Ekli dosyayı görüntüle 80231

yusufff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
678
111
43
Ben ilk usta birliğine gittigimde siracilik yapmaya kalktilar ama bildiğin ezme cinsinden siracilik. Bir kaç kisiyi wcde sıkıştırdim duvara yaptıstirdim. Birdaha da kimse yanaşmadi zaten

legendteksas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,676
182
63
Beyler askerlik dedin mi durcan bem gittim İstanbul on numara sıracılık var nizami en kıyak işler bizde keyfimiz yerinde neyse 95 3 tüm tam bitti gidiyoruz derken son dakka golünü yedik 15 temmuz darbe girişimi oldu psikoloji falan kalmadı sonra alnımızın akıyla çıktık geldik sıkıntı yok vatan sağolsun :)

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
8 ay kisa dönem 90/1 askerlikyaptim.33 gun izmir poligon.Geri kalani izmir deniz dersane karsiyaka nallidere.Hayatta benim kadar rahat askerlik yapani yoktur herhalde.Gunlerimiz cok guzel gecti.Hayatimin en mutlu gunleri oldu.
Var kardeşim bende çok rahattım bize de şans ozaman gülmüş:)