Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 2022 Memur Ve Emekli Maaş Zam Oranı Belli Oldu

Zam oranları iyi mi?

• Çok şükür

Kullanılan: 3 6.0%
  • İyi

Kullanılan: 5 10.0%
  • İdare eder

Kullanılan: 6 12.0%
  • Az

Kullanılan: 3 6.0%
  • Allah'a havale ediyorum

Kullanılan: 33 66.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,177
839
113
Şuanda favori siyasetçim bellidir... Kendine güvenen, cesareti olan varsa istediği kanalda istediği sunucuyla buyursun çıkıp kozlarını paylaşsın 😒 3 bin kelime anlayan siyasetçi varsa hodri meydan... Ülkenin durumunun özetidir. Herkese iyi günler.

ttt55555.jpg

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Rahmetli BAŞBUĞ ATATÜRKÜN bir sözü var Kurtarıcı aramayın kendiniz kurtarıcı olun diye bu millet biraz akıllı olsa cahillik yapmasa cok rahat düze çıkarız ama bu milleti hep dinden vuruyorlar biz de Müslümanız ben 5 vakit namaz kılan biriyim sanki bunlar yokken herkes hristiyandı bu nasıl bir zihniyet çözemedim ben arkadaş

Alipektas44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
366
100
43
Rahmetli BAŞBUĞ ATATÜRKÜN bir sözü var Kurtarıcı aramayın kendiniz kurtarıcı olun diye bu millet biraz akıllı olsa cahillik yapmasa cok rahat düze çıkarız ama bu milleti hep dinden vuruyorlar biz de Müslümanız ben 5 vakit namaz kılan biriyim sanki bunlar yokken herkes hristiyandı bu nasıl bir zihniyet çözemedim ben arkadaş
noktayı koymuşsun dostum ;)

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Çalışan açlar memleketi olduk hem çalışıyorsun hemde ay sonunu göremiyorsun temel ihtiyaçları (barınma,ısınma,giyinme,gıda) bile aldığın para karşılamıyor seçime kadar para basmaya devam,hazinede ne varsa altın vs kullanacaklar ki onlara rağmen zamlar durmayacak

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
noktayı koymuşsun dostum ;)
Ah dostum ah içim kan ağlıyor canım Ülkem bitmis göz göre göre uçuruma gidiyoruz serefi haysiyeti olmayan insanlar makak mevki sahibi oluyor yemin ederim çobanlık yapamayacak adamlar bakan oluyor milletvekili oluyor ama bu milletin ahı kalmaz Cenabı Allah cok büyük onun adaleti şaşmaz herkes görecek bunlar gittikten sonra neler olacak bu arada ben suanki partilerden hic birini gram sevmiyorum oyda vermiyorum Türkeş rahmetli oldu ve Muhsin başkan gidince öksüz kaldık resmen

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,177
839
113
Ah dostum ah içim kan ağlıyor canım Ülkem bitmis göz göre göre uçuruma gidiyoruz serefi haysiyeti olmayan insanlar makak mevki sahibi oluyor yemin ederim çobanlık yapamayacak adamlar bakan oluyor milletvekili oluyor ama bu milletin ahı kalmaz Cenabı Allah cok büyük onun adaleti şaşmaz herkes görecek bunlar gittikten sonra neler olacak bu arada ben suanki partilerden hic birini gram sevmiyorum oyda vermiyorum Türkeş rahmetli oldu ve Muhsin başkan gidince öksüz kaldık resmen
Hocam şimdikilerin rakibi Kanzi olsa geçemez. Kanzi daha eğitimli, donanımlı...

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,749
9,905
113
Çalışan açlar memleketi olduk hem çalışıyorsun hemde ay sonunu göremiyorsun temel ihtiyaçları (barınma,ısınma,giyinme,gıda) bile aldığın para karşılamıyor seçime kadar para basmaya devam,hazinede ne varsa altın vs kullanacaklar ki onlara rağmen zamlar durmayacak
Zonguldak miyim ve kömür alamadım daha

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Hocam şimdikilerin rakibi Kanzi olsa geçemez. Kanzi daha eğitimli, donanımlı...
Rahmetli Ecevit idolojime tam zıt olsada hakk hukuk bilen adamdı gram çalmadı dürüst adamdı bir yerde konusurken bu düzen değişecek demisti Vatandaşta düzen değişiyorda düzülen hiç değişmiyor demisti hiç unutmam cok güzel bir sözdü

son1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
526
252
63
Ülkece bizi belgesele cekseler ne izlenir kim bilir tabi izleyen avrupalılar intahar filan edebilir bizim yaşadıklarımızı görürse

mahoaga

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,432
1,627
113
Yav o kadar kötü durumda değiliz ver mehteri(!)

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,599
5,133
113
IMG_20220104_133625.jpg

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,749
9,905
113
S.a beyler konuyu hortlaticam ama yeni konu açmayın diye yazıyorum
Size bir sorum olacak
Şarjlı tras makinesini direk elektrikle çalışır hale nasıl getirebiliriz ben denedim ama olmadı normalde iki tane pille çalışıyor sök takli değil
Bilgisi olan varmidir