Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 23 Yaşında ve 2.5 Milyon TL Paranız Olsa

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,231
6,897
113
La uyduruyor bu ya bide 8 sayfa yazı yazmışsınız 2,5 trilyon parası olan adam zeki adamdır
Bu daha ne yapacağını bilmiyor parayı 2,5 trilyonu bırak 100 tl si bile yoktur sizi trollüyor
Her boka inanmayın 2,5 milyonu nerden kazanacak ossuruktan teyyare işte
Kendini anlatmışsın son sözünde

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,231
6,897
113
En iyisi evden eve nakliyat yada oto kiralama

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,769
1,000
113
Aynı bu sen kesin paran yok böyle bekliyorsun ekmek çıkmaz sana
Sabah sabah işmisin sen herkeze bi laf sokma peşinde konuşuyorsun kimsenin adamın parasında gözü yok ne güzel sordum 23 yaşında bu para normal değil biz değilde sen ekmek çıkarmaya kendine

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,231
6,897
113
Sabah sabah işmisin sen herkeze bi laf sokma peşinde konuşuyorsun kimsenin adamın parasında gözü yok ne güzel sordum 23 yaşında bu para normal değil biz değilde sen ekmek çıkarmaya kendine
O adamı savunma bana gösteriş meraklısı ve artı bizim depremzedelere de söylemediğini bırakmadı ah bir elime geçse

kan023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
637
360
63
Başkan 2.5 milyon günümüzde para değil. miras kalmış olabilir

lowelyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
451
384
63
Para aileden kalma arkadaşlar annemin üzerine 6-7 daire var bi daire fiyatı 2.5 milyon tl bana geçiçek onunla iş kurma planları vs olucak işte.Çok yorum gelmiş bu iş kumarbazlara sorulur mu diye haklısınız zaten öylesine sohbet muhabbet dönsün diye sordum sadece buraya değil normal forumlarada konu açtım :)

Tufan1071

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,050
436
83
reis kefenin cebi yok sitelere para lazım hepsini Konya'ya bas bugün gelirse koça rakip olursun kazanamazsan Bakırköy ruh hastalıklarında güzel bir odan olur

kan023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
637
360
63
reis kefenin cebi yok sitelere para lazım hepsini Konya'ya bas bugün gelirse koça rakip olursun kazanamazsan Bakırköy ruh hastalıklarında güzel bir odan olur
GS konyaya en az 3 atar.hic şansa birakipta beraberlige götürmez maci