Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 23 Yaşında ve 2.5 Milyon TL Paranız Olsa

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Çekimi bilerek paylaştım
İnsanlar kimde paranın olup kimde olmadığını görsün diye
Öyle ortaya laf atıp gitmeylen olmaz
Yazmak kolay benimde 30 milyon dolarım var

Fthcck

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,296
494
83
şu konu kapatılmadımı daha aml

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,320
1,103
113
Parayla iman gizli tutulan şeylerdi şimdi insanlar yozlaşmış ahlaksizlasmiş gökgörmedik olmuş

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Parayla iman gizli tutulan şeylerdi şimdi insanlar yozlaşmış ahlaksizlasmiş gökgörmedik olmuş
doğruya doğru
şu konuyu açmaya insan utanır açan adına ben utandım
23 yaşında bilmem ne kadar param var
olması mümkün değil zaten de diyelim ki var
burdaki insanlara ne
herkesin derdi başından aşkın zaten

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Birazdan da kapatılır arkadaşlar kapatılmas lazım konu başlığı bile ofsayt buram buram görgüsüzlük kokuyor
Yönetime bildirsin herkes konuyu rahatsız olduk diye

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,090
44,177
113
Arkadaşlar 23 yaşındayım ve 2.5 MİLYON TL ye yakın bütçem var işim yok okulu bıraktım öyle boş boş geziniyorum takılıyorum arabayla sadece.Siz 23 yaşında olsanız ve elinizin altında 2.5 milyon TL para olsaydı nasıl bir iş kurma planı yapardınız ne açardınız nasıl değerlendirirdiniz ?
Reel hayat için konuşuyorum borsa,halka arz,trolden kumar şeyleri söylemeyin lütfen :)
4 tane Doblo max 2019 Alabilirsin Amazon Veya Hepsiburaya sokabilirsin Ortalama amazonda 40 - 45 k Civari kazanc elde edebilirsin Hepsiburada da suankı rakamları bilmiyorum oradada 35-40 Civari Olsa 4 Araba Sana guzel bir rakam Getirir 4 X 40 160 k Yapar oyle boyle ufak tefek harcamalarla Sana 140 k para kalır Bu rakamlar Bursa için Soyluyorum Samsun bilmiyorum yapabilecegin En mantıklı suan Bu

mahmuty2727

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
303
85
28
ilk yapacağım şey kimseye neyim war neyim yok ne birikimim warmis yokmuş kimseye soylemezdim kimsedende akıl istemezdim hele hele bütçem bukadar durmasın akıl verin iş yolu gösterin hiç demezdim
çünkü senin aklın sana yeter kafana ne iş uyuyorsa onu kendin yap bide madem niyetin ticareti yapmak mecburi insan içinde olcan benden sana bi yabancı tavsiyesi cebinde trilyonunda olsa sadece sen bil arkanda trilyon borcunda olsa sadece sen bil kardeş ins.. anlarsin

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,011
43,583
113
Eee yani

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,090
44,177
113

mustafakerim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
414
259
63
Sabırlıysan araba al-sat yap. Arabayada ufak 3 5 modifiye yap 1 liralık masraf satarken 10 lira oluyor. Kafam hic ticarete yatmiyor dersen faize koy ama kumar oynamadan duramiyorum dersen yapma 2 aya para sifirlarsın. En sağlamı paran yetmezse bile üste borca gir arsa veya ev al.

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,769
1,000
113
23 yaşında bu para nasıl geçti elinde en güzel soru sana bu ilk önce