Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 6 Ay Geri Ödemesiz Kamu Kredisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,369
1,186
113
Vakıfbank canli desteğine baglandım yarın gün içinde sitede başvuru ilanı yayinlancakmis

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,369
1,186
113
Abi inşallah çıkar ya sicili bozuk olanlara vercekler mi gerçekten çok merak ediyorum yarın kredi çekebilen olursa burdan yazsın beyler :)

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,369
1,186
113
@bhs son 2 sene sabit sigortam var hala da çalışıyorum maaş 3 bin sicil kötü ama puan düşük

Fartmen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
110
12
18
Af geldi dite biliyorum yani verecekler hocam
Gelmedi af arkadaşlar,o işin dış yönü ici de var,yani şöyle devlet bankalara dedi ki kardeşim sen istersen kredi verebilirsin dedi ama benim.icin o kişi hala riskli dedi,önceden devlet onay vermeden banka veremiyordu,şimdi devlet çekildi aradan ama bankaya teminat vermiyor yani tamamen bankanın insiyatifi,ee hal böyle iken onlarda puanı 1900 lüler varken senle benle uğraşır mi

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
Arkadaslar kredi ve kart borcum vardı işten ciktigimdan odeme yapamadım tekrar işe başlayınca 2 borcu birleştirip 2 yılda odemistim düzenli şekilde kredi çıkar mı şimdi.

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Sicil affı bekliyor millet en azından kısıtı bari kaldırsalar halimiz perişan böyle giderse 1 haftayı bile çıkartamayacağım ilahi yaraba kaldı işimiz

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,389
4,383
113
Gelmedi af arkadaşlar,o işin dış yönü ici de var,yani şöyle devlet bankalara dedi ki kardeşim sen istersen kredi verebilirsin dedi ama benim.icin o kişi hala riskli dedi,önceden devlet onay vermeden banka veremiyordu,şimdi devlet çekildi aradan ama bankaya teminat vermiyor yani tamamen bankanın insiyatifi,ee hal böyle iken onlarda puanı 1900 lüler varken senle benle uğraşır mi
Hacı puanı 1900 olana zaten banka fot bile verir:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...