Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,628
5,636
113
Merhaba arkadaşlar,
Belki bilmeyen vardır diye konuyu açıyorum.Zor zamanda yeri geliyor sigara, yemeğe para bulamıyoruz.Çevreden beklemektense bankalara borçlanmak daha sağlıklı.
Migros moneypay gibi.Benim kredi puanım hesaplanmıyor herhangi bir bankadan kredi,nakit avans vs hiçbir şekilde alamıyorum.Uygulamayı indirip hesabınızı doğrulatın hem normal kredi veriyor,hem alışveriş kredisi veriyor bu hafta kredi kartı da gelmiş banka çalışanı sizi görüntülü arayıp onaylıyor hesabınızı tom bank çatısı altında.
Hiç kredi puanım hesaplanmadan 3500 normal limit,5500 alışveriş kredisi ve 2000 liralık kredi kartı çıktı bana sizlerde deneyebilirsiniz.Normalleri sigara alıp, satıp nakit ihtiyacınızı en uygun şekilde giderebilirsiniz.

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Merhaba arkadaşlar,
Belki bilmeyen vardır diye konuyu açıyorum.Zor zamanda yeri geliyor sigara, yemeğe para bulamıyoruz.Çevreden beklemektense bankalara borçlanmak daha sağlıklı.
Migros moneypay gibi.Benim kredi puanım hesaplanmıyor herhangi bir bankadan kredi,nakit avans vs hiçbir şekilde alamıyorum.Uygulamayı indirip hesabınızı doğrulatın hem normal kredi veriyor,hem alışveriş kredisi veriyor bu hafta kredi kartı da gelmiş banka çalışanı sizi görüntülü arayıp onaylıyor hesabınızı tom bank çatısı altında.
Hiç kredi puanım hesaplanmadan 3500 normal limit,5500 alışveriş kredisi ve 2000 liralık kredi kartı çıktı bana sizlerde deneyebilirsiniz.Normalleri sigara alıp, satıp nakit ihtiyacınızı en uygun şekilde giderebilirsiniz.
icralıgım kırmızı kalemligim verirlermi

Emsalsiz1903

6 şubat 04:17 Hatay
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,503
4,403
113
Şans denedik vermedi :( sigarasız kaldık şansa sevindik bizede lo lo oldu

uzman3333

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,449
807
113
icralıgım kırmızı kalemligim verirlermi
Vermiyorlar hocam kredi notuna bakarak veriyorlar banka gibi eger bankadan alamıyorsan burdan da limit alamıyorsun benim ne icram ne borcum hiç bi yokken kredi notum 700 lerde diye bana limit vermediler

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,628
5,636
113
Vermiyorlar hocam kredi notuna bakarak veriyorlar banka gibi eger bankadan alamıyorsan burdan da limit alamıyorsun benim ne icram ne borcum hiç bi yokken kredi notum 700 lerde diye bana limit vermediler
dostum veriyorlar benim kredi puanım hesaplanmıyor hiçbir yerden alamıyorum hepsib1 haftada açıldı çevremde kırmızı kalem yiyene bile çıktı 😅

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,943
5,038
113
Merhaba arkadaşlar,
Kredi kartı bana da 2000 çıkmıştı kart teslim edilmeden kullanabildin mi

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
puana muhakkak bakıyorlar geri ödüyemecek adama da para kaptırmak istemezler

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,628
5,636
113
puana muhakkak bakıyorlar geri ödüyemecek adama da para kaptırmak istemezler
findexe para verip sorgulattım kredi puanım hesaplanmıyor bende kara listedeydim zaten hiçbir yerden alamıyorum kredili ürün

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,628
5,636
113
banka beni görse 5 yıldır seni arıyoruz nerdeydin lan dicek bana 😀havada ararken karada bulduk dicek bana
ahahhaa ya bu klasik kara para aklama işi yoksa tombank kimdir neyin nesidir bilemeyiz herkesin işine geliyor moneypay oldubil vs hepsi aynı tezgâh fazla parayı kredili ürün altında aklıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...