Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bella

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,408
423
83
burda birine alışveriş limiti çıktı 5000 düz çalışma prensipleri nedir bilmiyorum kara para aklıyor olabilirler bu yöntemle 😁😁
Ak ak ak sonuçta adamlar herşeyi aklarlar

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,302
3,930
113
Bayram da veresiye limitine başvurmuştum 3500 verdiler ona şimdi kredi kartına da 2 k verdiler. 3 tane açık icra dosyam olduğu halde hem de...
Valla düzenli kullanıp ödeme yaparsak bir şans aslında geri kredi notunu toparlamak için
Veresiye limiti nedir dayı

flacssoNN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
533
385
63
adamsın kral valla bankaların uygulamasına girmeden red veriyodu nerdeyse 2k kredi kartı 3.5k a101 verdi

Skyter

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
55
17
8
Merhaba arkadaşlar,
Belki bilmeyen vardır diye konuyu açıyorum.Zor zamanda yeri geliyor sigara, yemeğe para bulamıyoruz.Çevreden beklemektense bankalara borçlanmak daha sağlıklı.
Migros moneypay gibi.Benim kredi puanım hesaplanmıyor herhangi bir bankadan kredi,nakit avans vs hiçbir şekilde alamıyorum.Uygulamayı indirip hesabınızı doğrulatın hem normal kredi veriyor,hem alışveriş kredisi veriyor bu hafta kredi kartı da gelmiş banka çalışanı sizi görüntülü arayıp onaylıyor hesabınızı tom bank çatısı altında.
Hiç kredi puanım hesaplanmadan 3500 normal limit,5500 alışveriş kredisi ve 2000 liralık kredi kartı çıktı bana sizlerde deneyebilirsiniz.Normalleri sigara alıp, satıp nakit ihtiyacınızı en uygun şekilde giderebilirsiniz.
Hocam kredi kartı başvurusunu gördüm , birde ön onaylı normal kredi var galiba herkeste gözüken bendede 10 bin var müsait olunca denicem çok ihtiyacım var inşallah onaylanır benimde sicil kötü ama , birde normal a101 de geçen veresiyeyi göremedim ona nereden başvuruyoruz bulamadım

uukala7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
526
154
43
Screenshot_2024-06-30-11-24-28-168_com.tom.hadi.jpg
Basvuramiyoruz sebebi nedir beyler

Skyter

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
55
17
8
adamsın kral valla bankaların uygulamasına girmeden red veriyodu nerdeyse 2k kredi kartı 3.5k a101 verdi
Hocam a101 olan hangisi şu ön onaylı yazan mı oluyor uygulamada kredi kartı var ön onaylı var birde a101 veresiye olarak 3 tane mi borç veriyor a101 olanı bulamadım

flacssoNN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
533
385
63
beyler yok mu İstanbul içi görüşecek 3bin 500 a101 kredi var 3.5k harcamaya 3k harcamaya 2.650₺ ve 2k harcamaya 1.7k üzerinden ödeme alırız 😁😁😁

BlackJED

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,035
429
83
Dostlar bana 3500 hazirlimit 2bin kredi karti verdiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...