Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Beyler karti teslim alan oldumu kac gune geldi

salarda493

Kaybetmek Ìhtimali olmasaydı..Kim kumar oynardı?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
997
639
93
alışveriş kredisini nasıl en basit hızlı nakite çeviricez bi akıl verin la . Telefon vs harici
Kredi karti gelirse nakit cekmek basit alisveris kredisi sadece a101 de oluyor arkadasda 30 bin vardi a101 dolan dolan kent sigarasi aldik 63 den 55 den bufeye sattik 😁

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
Kredi karti gelirse nakit cekmek basit alisveris kredisi sadece a101 de oluyor arkadasda 30 bin vardi a101 dolan dolan kent sigarasi aldik 63 den 55 den bufeye sattik 😁
Dost veresiye kredi sigarada geçiyorda verdiği alışveriş kredisi geçmiyor onu soruyorum veresiye kredi değil alışveriş kredisini nakite çevirmemiz lazım

Forzatokat1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,543
549
113
Merhaba arkadaşlar,
Belki bilmeyen vardır diye konuyu açıyorum.Zor zamanda yeri geliyor sigara, yemeğe para bulamıyoruz.Çevreden beklemektense bankalara borçlanmak daha sağlıklı.
Migros moneypay gibi.Benim kredi puanım hesaplanmıyor herhangi bir bankadan kredi,nakit avans vs hiçbir şekilde alamıyorum.Uygulamayı indirip hesabınızı doğrulatın hem normal kredi veriyor,hem alışveriş kredisi veriyor bu hafta kredi kartı da gelmiş banka çalışanı sizi görüntülü arayıp onaylıyor hesabınızı tom bank çatısı altında.
Hiç kredi puanım hesaplanmadan 3500 normal limit,5500 alışveriş kredisi ve 2000 liralık kredi kartı çıktı bana sizlerde deneyebilirsiniz.Normalleri sigara alıp, satıp nakit ihtiyacınızı en uygun şekilde giderebilirsiniz.
Geçen ay hesabını yükselttim para yükledim hatta kredi başvurusu yaptım hâlâ krediniz çıktığında haber edeceğiz yazıyor, şimdi kredi kartı talep ettim olumsuz.

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
1600 küsür kredi puanım var onaylı kredi çekebiliyorum ama denemek amaçlı bir bakalım deneyelim dedik bütün bankalar kredi verirken burası değil kredi kartı vermek limit dahi vermedi :D

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
1600 küsür kredi puanım var onaylı kredi çekebiliyorum ama denemek amaçlı bir bakalım deneyelim dedik bütün bankalar kredi verirken burası değil kredi kartı vermek limit dahi vermedi :D
Bu tömbank cins harbi durumu iyi olanlara kasıtlı vermiyor .nerde batık var onlara veriyor

Mülayim6060

Mülayim SERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,074
2,545
113
aklımdaki soru şu ne kadar yıkık dökük olanlara verecek onlar ödemede sorun yaşayacak sonra borcu başkasına satacak gibi his var :D
Borç satma işi çok mantıksız büyük zararlarla satiyorlar niye öyle birşey yapsınlar.
Alan şirket borç 10 milyarsa 1 milyara aliyor

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Borç satma işi çok mantıksız büyük zararlarla satiyorlar niye öyle birşey yapsınlar.
Alan şirket borç 10 milyarsa 1 milyara aliyor
mantıksız evet ama bunu o zaman neye göre veriyorlar o zaman burada icram var bana çıktı diyenler kolpa o zaman :D onaylı kredim var istesem çekebilirim bankadan ama limit olayı hoşuma gitti onu almak istedim limit dahi vermedi

İlker44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
219
200
43
mantıksız evet ama bunu o zaman neye göre veriyorlar o zaman burada icram var bana çıktı diyenler kolpa o zaman :D onaylı kredim var istesem çekebilirim bankadan ama limit olayı hoşuma gitti onu almak istedim limit dahi vermedi
Benim icram var avukata ödedim ama icra dairesinden kapatmadım henüz.
Maaş bankam bile kredi vermiyorken burası verdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...