Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol A Milli Takım Hırvatistan ile Karşı Karşıya Gelecek

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,658
64,392
113
1679999899124.png

A Milli Futbol Takımı, UEFA 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) Elemeleri D Grubu ikinci maçında Bursa'da Hırvatistan ile karşı karşıya gelecek.

Bursa Büyükşehir Belediye Stadı'nda yapılacak maç, saat 21.45'te başlayacak. Müsabaka TRT 1'den naklen yayımlanacak.

Karşılaşmayı İsveç Futbol Federasyonundan hakem Andreas Ekberg yönetecek. Mücadelenin yardımcı hakemliklerini
Fredrik Klyver ve Niklas Nyberg, dördüncü hakemliğini ise Granit Maqedonci üstlenecek.

Grubun diğer maçında ise aynı gün Galler ile Letonya karşılaşacak. D Grubu'nun bir diğer takımı Ermenistan ise ikinci maç gününü bay geçecek.

İlk maçında deplasmanda Ermenistan'ı 2-1 mağlup eden Türkiye, 3 puanla lider durumda bulunuyor. Grupta, Galler ve Hırvatistan ise 1'er puana sahip.

EURO 2024'e katılacak 20 takımın belli olacağı grup aşaması, 16-21 Kasım 2023'te oynanacak karşılaşmalarla sona erecek.
10 grupta ilk 2 sırayı alan takımlar EURO 2024'e katılma hakkını elde edecek.

Türkiye: Mert, Zeki, Merih, Çağlar, Ferdi, Salih, Orkun, Hakan, Cengiz, Kerem, Enes

Hırvatistan: Livakovic, Juranovic, Sutalo, Gvardiol, Sosa, Brozovic, Modric, Kovacic, Kramaric, Perisic, Livaja

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Adamlar 2 kere geldi 2 si de gol oldu 5 kere gelse 5 0 olcak defans evlere şenlik
Çağlar ve Merih bitmiş Abdulkerimi kadro dan çıkartan Kuntzu s. Lazım Samet Akaydinin şu Çağlar ve Merih den ne eksigi var
Orkun 45 dk boyunca 1 kere ismini duyduk Cengiz 2nci dakikadan sonra 43 dk sahada gezdi
Salih Özcan diye On libero var ismi var kendi yok sahada
Bu kadro basarili olmaz geçen ermenistan maçında dedim sans eseri aldık diye

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,808
44,780
113
Adamlar 2 kere geldi 2 si de gol oldu 5 kere gelse 5 0 olcak defans evlere şenlik
Çağlar ve Merih bitmiş Abdulkerimi kadro dan çıkartan Kuntzu s. Lazım Samet Akaydinin şu Çağlar ve Merih den ne eksigi var
Orkun 45 dk boyunca 1 kere ismini duyduk Cengiz 2nci dakikadan sonra 43 dk sahada gezdi
Salih Özcan diye On libero var ismi var kendi yok sahada
Bu kadro basarili olmaz geçen ermenistan maçında dedim sans eseri aldık diye
Aynen oyle bro.abdulkerim sakat odlugu icin kadorodan cikartildi 15 gun tedavisi var denmis adama.qarabag macinda oynayinca kuntzda sasirdim dedi bana yanlis bilgi verildi dedi.takimda ruh yok abi bidaha goremeyiz 2000 ruhunuda oyle bi takimida

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
58,071
25,893
113
60 65 e kadar 1 i bulursak 2yide buluruz tabi yemezsek merih kovacici salmayıp devam etse 1.0 a yine umutluyduk

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Aynen oyle bro.abdulkerim sakat odlugu icin kadorodan cikartildi 15 gun tedavisi var denmis adama.qarabag macinda oynayinca kuntzda sasirdim dedi bana yanlis bilgi verildi dedi.takimda ruh yok abi bidaha goremeyiz 2000 ruhunuda oyle bi takimida
Sakat değildi bro baş ağrısı vardı kadrodan çıkarmışlar adam ertesi gün Karabağ maçında oynadı Merih ve Cağları kesemiyor takıntılı bu kunst bizim Jorge jesus gibi
Halbuki şuan en iyi türk stoper formda Samet ve Abdülkerim Bardakçı var güzel ikili olurlardi

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,825
9,936
113
Cengizdede iş yok boş beleş pozisyon harcıyor gibi

Cubiter

Tanınmış üye