Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Beklemede AHMET4102 / 20K WON

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
0
Kupon Oranı
0

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
@AHMET4102 dost bu en son gece yaptığın etkinlikte papara no ları geç atan son 3 kişinin paralarını yollamadı Furk67 haberin olsun muhtemelen basıp kaybetti ama paparamda sorun var diye yalan atiyor

Mirliva

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,767
1,861
113
@AHMET4102 dost bu en son gece yaptığın etkinlikte papara no ları geç atan son 3 kişinin paralarını yollamadı Furk67 haberin olsun muhtemelen basıp kaybetti ama paparamda sorun var diye yalan atiyor
Bende geç gördüm, öyle kaldı nop ziyade olsun. :)

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Aynen defoldu gitti , ben banlanmasını rica ediyorum bu adamın bu ve bunun gibileri forumdan uzaklaştırmak gerek diye düşünüyorum @Başkan @Shellac

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Konu kolpalara gelmiş gene o zaman ganilost dost yakışır bu konuyu ek olarak 😂😂😂

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Konu kolpalara gelmiş gene o zaman ganilost dost yakışır bu konuyu ek olarak 😂😂😂
O zaten konunun elebaşı ama kendi parasıydı , @Furk67 denen şerefsiz ahmet para gönderiyor millete gönder diye bide fazla fazla gönderiyor adam hepsini yiyor millete yalan sıkıyor bu daha büüyük şerefsizlik

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
gereken yapılır eğer kolpa yaptıysa uzaklaştırma yetmez bu tür kullanıcıların sınırsız banlanması gerek @Shellac

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Evdende kovulduk sigaram yoktu eski kız arkadaşıma sığındım ne hale düştüm be hayat işte

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Evdende kovulduk sigaram yoktu eski kız arkadaşıma sığındım ne hale düştüm be hayat işte
kendi düşen ağlamaz 70 bini batırıp burada milletten para istemen kendi adına utanç verici olmalı bu illeti derhal bırak :) bir dost tavsiyesi bırakamıyorsan iddaa oynamak için asla bir başkasından borç isteme kardeşim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...