Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Beklemede AHMET4102 / 20K WON

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
0
Kupon Oranı
0

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113
ahmet aga dedım sana sıkıntısı<
Öyle yaptıysa değil yaptı kardeşim yalan söylemiyoruz :D
dayı karaktersızlık yapmış cekılışe katılırsın kazanırsın kaybedersin ama başka birinin umuduyla oynayamazzın.
UMUDA KELEPÇE VURULMAZ HAKİM BEY :)

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
kendi düşen ağlamaz 70 bini batırıp burada milletten para istemen kendi adına utanç verici olmalı bu illeti derhal bırak :) bir dost tavsiyesi bırakamıyorsan iddaa oynamak için asla bir başkasından borç isteme kardeşim..
Kardeşim kendi düşen ağlamaz benimkide o hesab neyapacam bilmiyorum

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113
Evdende kovulduk sigaram yoktu eski kız arkadaşıma sığındım ne hale düştüm be hayat işte
Aga özrün günahından büyük eş dost yokmu gitsene onların yanına arabam var dıyordun arabamda kalırım evlıyken eski sevgılımde kalmam günahkarız okey de evli barklı adam eski sevgılınede karına da yazık valla :)

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Sen akıl hastasıssın dayanamıom seni engelleyim görmiim ben yazdıklarını ağır sövcem yoksa kaypakmısın kolpamasn 5 yaşında çocukmsn nys
Bende ağır konuşacam sana giren çıkan ne kardeş senin paranımı kaybettim yada sana zararmı verdim benim derdim senimi gerdi madem sevmiyorsun muhatap olma yorumlarıma ben seni aşağıladımmı? Çok pis kırarım seni uza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...