Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin AHMET4102 / Küsurata Etkinlik Yapalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yusufff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
678
111
43
Mesaj kasıon diyor adamm surada iki muyabet etmeyelim mi

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
İhtiyacım var sevgili dostum
:) bu olaylara bitiyorum işte ne ihtiyacı abi ihtiyacın oldugu halde 20 lira bulamıyor musun sırf şu muhabbetlerden bıktıgım için foruma girmeyeceğim bir daha yarısı para için yazılıyor yarısı kolpacı 100 kişiden 5 tane adam bul öp alnına koy sinir yaptım şimdi şeklinizi bozmayın olmuyorsa çekilin köşenize samimi olsan tamam dicem kimse tanımaz etmez kural böyle işte eyvallah de geç tut Beni Hüseyin çok doluyum daha 2 paragraf yazarım

yusufff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
678
111
43
Hmmm hey gidi hey kalin dudak bonus kovalardinnnn bee kasaya bak helall 🙏🍀🍀

Real11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
189
33
28
:) bu olaylara bitiyorum işte ne ihtiyacı abi ihtiyacın oldugu halde 20 lira bulamıyor musun sırf şu muhabbetlerden bıktıgım için foruma girmeyeceğim bir daha yarısı para için yazılıyor yarısı kolpacı 100 kişiden 5 tane adam bul öp alnına koy sinir yaptım şimdi şeklinizi bozmayın olmuyorsa çekilin köşenize samimi olsan tamam dicem kimse tanımaz etmez kural böyle işte eyvallah de geç tut Beni Hüseyin çok doluyum daha 2 paragraf yazarım
Yalan degilki

yusufff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
678
111
43
cogu forumda su yaptıgın hareket ban sebebidir kardeş haberin olsun. flood yapıp post kasıyorsun resmen :)
Kardes ben kendimi bildim bileli bu siteye üyeyim hic bir forum yokken ben buradayim mesajim az olabilir ama kayit tarihime bakabilirsin. Neyse teşekkürler sorun yok atmiyorm :(

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113
36 kişi var 13 kişi mesajdan kaybedıyor kaldı 23 kişi hala şansıma cıkmazsa demek ben cidden bahtsızım :D

Real11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
189
33
28
Mesaj süresi yok galiba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...