Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Akbank Artı Para Hk.

acoriginsfor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
494
337
63
arkadaşlar limitini 3000 tlye düşürürken 2000 tlye düşürmüşüm yarın da planım vardı limit kullanamıyorum geri limit vermiyor bankayı arasam düzeltirler mi şu an cok fena deliricem

mertotkprn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
638
254
63
kredi notum yerlerde az önce akbanktan öylesine kredi kartı başvurayım dedim 2000 tllik axess gold çıktı şubeye gitsem limit yükseltebilirmiyim acaba

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,407
1,012
113
arkadaşlar limitini 3000 tlye düşürürken 2000 tlye düşürmüşüm yarın da planım vardı limit kullanamıyorum geri limit vermiyor bankayı arasam düzeltirler mi şu an cok fena deliricem
Hayır kanka imkansız. Ben düşürdüğüm limitleri asla aynı seviyeye çıkaramadım akabinde

mertotkprn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
638
254
63
nakit avans limiti 300 tl diyor bunu arttırabiliyormuyuz

Shewinsko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,573
2,698
113
Notumu bilmiyorumda ben şeyi anlamadım 2 tane kredi kartı verdi birinden 300 tl nakit avans çektim ikisindende eksildi ben toplam 4 bin tllik kartım var zannettim ama ikiside aynı şeyemi bağlı 2 binmi yani
Ekli dosyayı görüntüle 454846
Kartın gold wings özelliği var. Wings uçak için mil biriktiriyor. Bu nasil gold anasını satım 2000tl limit gram altın 2bin zate :)

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,623
6,654
113
nakit avans limiti 300 tl diyor bunu arttırabiliyormuyuz
kartın limiti artarsa nakit avans limiti artar. kredi kartına bağlı sanal kart oluştur siteye yatırıp 1 tur döndür çek. tabi önemli olan döndürme kısmı döndüremezsen nur topu gibi bir kredi kartı borcun olur :D

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,623
6,654
113
mobilden vermiyorsa şubeden bişey yapamazlar zaten. ödemelerin düzenliyse kabul ediyorlar limit arttırımlarını öbür türlü bitti gitti

Shewinsko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,573
2,698
113
kartın limiti artarsa nakit avans limiti artar. kredi kartına bağlı sanal kart oluştur siteye yatırıp 1 tur döndür çek. tabi önemli olan döndürme kısmı döndüremezsen nur topu gibi bir kredi kartı borcun olur :D
Bence orası Allahını emri:)

mertotkprn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
638
254
63
şuan akbank hesabım eski tel numara kayıtlı yarın şubeye gidip konuşayım belki orda bişeyler yaparlar eğer yapmazlarsa sanal kart oluşturup siteye yatırcam katlayıp çekip borcu ödücem limitim artar öyle dimi :D

Mehmeh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
207
68
28
Arkadaşlar ben bi şey sorayım kredi kartı için benden ilk başta bi mebla yatırmam istendi yatırdım sonra onaylandı bakiye bankanın verdiği parayı harcayabildim ama yatırdığım bakiye blokeli bakiye olarak gözüküyor bu hep böyle mi kalacak bilgisi olan var mı

Stalker41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,268
343
83
Arkadaşlar ben bi şey sorayım kredi kartı için benden ilk başta bi mebla yatırmam istendi yatırdım sonra onaylandı bakiye bankanın verdiği parayı harcayabildim ama yatırdığım bakiye blokeli bakiye olarak gözüküyor bu hep böyle mi kalacak bilgisi olan var mı
6 ay falan öyle kalıyor