Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ali Koç Fenerbahçe Başkanlığı İçin Yeniden Aday

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,391
64,241
113
1715445300014.png

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, olağan seçimli genel kurulda başkanlığa yeniden aday olacağını açıkladı.

Ali Koç yaptığı açıklamada, başkan adaylığı için adım atan Sadettin Saran'a teşekkür etti.

Saran ile gerçekleştirdiği toplantıya ilişkin değerlendirmede bulunan Koç, şunları aktardı:

"Öncelikle, olağan seçimli genel kurulumuzda başkan adayı olmak için adım atan, bu sürecin ilk gününden itibaren ciddiyetle çalışan, Fenerbahçe'nin menfaatleri doğrultusunda söylem ve yaklaşımlarda bulunan, her adımını saygı çerçevesinde son derece şeffaf ve yapıcı bir şekilde atan Sayın Sadettin Saran ile ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Kendileri ile bugün gerçekleştirdiğimiz toplantının Fenerbahçe'mizin geleceği açısından önemli bir dönüm noktası olacağını düşünüyorum. Çok çeşitli konularda faydalı fikir alışverişlerinde bulunduk ve ortak paydamız olan Fenerbahçe sevdamız ile ilgili gerekli istişareleri yaptık."

Daha önce başkanlığa yeniden aday olmayacağını açıkladığını hatırlatan Koç, "Daha önce yaptığım bazı açıklamalarda, önümüzdeki genel kurulumuzda aday olmayacağımı ifade etmiştim. Ancak, yine aynı ifadelerimin devamında, olağanüstü bir durum olması halinde ise düşüncemi tekrar gözden geçirebileceğimi de söylemiştim. Bilindiği üzere, bizden önceki dönemi de içine alacak şekilde, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak son 20 yılda camiamızın sistematik ve artan bir şekilde hem saha içinde hem de saha dışında saldırılara maruz kaldığı aşikardır." ifadelerini kullandı.

Başlattıkları mücadelenin arkasında durma kararı aldıklarını vurgulayan Başkan Koç, sözlerini şöyle tamamladı:

"Camia olarak, tüm bu saldırılara karşı 3 Temmuz 2011'de ve 4 Nisan 2015'te olduğu gibi duruş koymaya ve mücadele etmeye devam etmekteyiz. Kulübümüzün aydınlık yarınlara kavuşması için başlattığımız mücadelenin kararlılıkla devam etmesi gerekmektedir. Bundan sonraki adımlarda da Türk futbolunun içinde bulunduğu bataklık ve organize kötülükler karşısında camia olarak topyekun mücadele etmemiz gerekmektedir. Bu doğrultuda, kesin tarihi önümüzdeki hafta kulübümüz tarafından açıklanacak olan genel kurulumuzda aday olma kararı aldığımı kamuoyunun bilgisine sunarım."​

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,073
113
Utanma da yok abi adamda hangi yüzle yeniden aday oluyor anlamıyorum ki olmadı işte kaç sene denedin olmadı daha ne bk yemeye

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Hiçbir şeyi anlayamazsınız , ben yazayım anlayın ; Ali Koç FB başkanı ve finansörü, babası Rahmi Koç Beşiktaş Divan kurulu üyesi ve finansörü,Vehbi Koç'un damadı İnan Kıraç ise Galatasaray üyesi ve finansörü,Rahmi Koç un ölen diğer oğlu Mustafa Koç Fenerbahçeliydi ve finansörüydü, Rahmi Koç'un diğer oğlu Ömer Koç Koç holding başkanı Beşiktaşlı ve finansörü , Vehbi Koç'un kızı Suna Kıraç Galatasaraylı ve finansörü.Simdi asıl konu şu ; 3 büyükler perde arkasında "zengin ailenin" eğlence aracıdır.Simdi soru şu : Taraftar ne oluyor bu durumda ? Bu futbol takimlarini destekleyerek zengin ailenin eğlencesine daha çok zevk katan " hizmetçi köleler" oluyor! Onlar eğlensin, siz aşağıda taraftar olarak kapışmaya devam edin !!. Bu yazdıklarıma inanmayanlar , molla Google elinizin altında bir bakıverin derim

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Adam Ali kocta utanma yok falan yazmis o uyarilmiyor biz Dursun ozbek fetocu deyince uyari aliyoruz.

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Fenerbahçe ve Ali koç'un arkasindayiz biz siz istediginiz karartersiz yoneticilerinizin soylemleriyle yorum yapmaya devam edin.Fenerbahce onur mucadelesi veriyor.biz onurumuzi tüm sampiyonluklardan kupalardan ustun tutuyoruz.Diger malum kulup cikari icin her türlü kirli oyunu oynamayi onceler

TitanEnsaladus

Senaryocu Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,152
15,735
113
Onlar kendini bitirdi dostum.bu ülkede galatasaraylı olanlar utaniyor kendinden.rezil bir yonetim ekibi var.
Cok utanıyorum insan icine cikamiyorum😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Allah askina ne kullaniyorsan bana da ver .bu aralar hayata tutunacak biseyler arıyorum

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,131
43,645
113
Cok utanıyorum insan icine cikamiyorum😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Allah askina ne kullaniyorsan bana da ver .bu aralar hayata tutunacak biseyler arıyorum
Mayıs aylarında utançtan yerin dibine giriyorum , bu kadar görkem bu kadar şampiyonluk bu enfes futbol beni artık çok yoruyor. Bazen düşünüyorum ben Galatasaray ı hakedecek ne yaptım diye? Sonra düşünüyorum ve kendimden utanıyorum🥹

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Ne güluyorsun dost.Basarı sadece kupa almakmıdır ? Onur bir dik duruş sergiliyoriz ve cok memnunum Fenerbahce 'nin yaptiklarından.biz büyük bir spor camiasiyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...