Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ali Koç Fenerbahçe Başkanlığı İçin Yeniden Aday

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Siri1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
329
178
43
Oyle deme kanka Ali koç iyidir.Sandigin kadar kolay degil cok enteresan oyunlar dönüyor fenerbahce uzerinde.A spor,feto,siyaset her pislik var.yani sampiyonluk alamadik diye biz takımı ve yonetimi yalnız birakmamalıyız
Kardeşim zaten bırakmayı fenerbahçeyi hersene kombinemizi alıyoruzda maçlara gelsen ne demek istediğini anlarsın 50.000 kişi gidiyoruz 1 kişi bile şampiyon olacağımıza inanmıyor tribünde enerji bile olmuyor

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,829
5,959
113
Trabzonlu ve Gs li biriyle bu meseleyi tartismam ben.
Sen kimsin ki bizle tartışmaya gireceksin zaten forumda bile görüştüğüm sevdigim Fenerbahçeli arkadaşlarım var benim için ırkı rengi degil insanlığı önemli karşımdaki kişinin her konu altında milleti kışkırtıcı mesajların var insanlarda sana ters tepki verince zoruna gitmeyecek lafının arkasında olacaksın delikanlı gibi

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Benim takımım 19 yas altındaki cocukları kandırıp topu taca atacagiz deyip gol atıp ustunede sanki sampiyonlar ligi kupasi kazanmıs gibi sevinseydi o oyunculardanda o kuluptende nefret eder anında bırakırdım.onursuz olmaktansa biz pasalar gibi cocuklarla ciktik golüde yedik kupayı da alın sizin olsun dedik .biz kupa icin onurumuzu satmadık.

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Hele trabzonlularin bu konularda tek kelime etmeye hakki yok
.trabzondaki o teror saldırılarinda sahaya inen teroristler.2-0 yenilgiyi hazmedemeyip sahaya her haltı atanlarla Fenerbahce'nin buyuklugunu tartismayız

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,194
44,295
113
zaten Fifa dosyalarla gelıyor 4 buyukler ve Fedarasyon dusunsun bu saatten sonra Men etsınler turkıye lıgınıde Ben gorucem bu lıgı yonlendırenlerı

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Sen kimsin ki bizle tartışmaya gireceksin zaten forumda bile görüştüğüm sevdigim Fenerbahçeli arkadaşlarım var benim için ırkı rengi degil insanlığı önemli karşımdaki kişinin her konu altında milleti kışkırtıcı mesajların var insanlarda sana ters tepki verince zoruna gitmeyecek lafının arkasında olacaksın delikanlı gibi
😀😀Yahu git allah askina insanlik dersi verene bak

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,829
5,959
113
Hele trabzonlularin bu konularda tek kelime etmeye hakki yok
.trabzondaki o teror saldırılarinda sahaya inen teroristler.2-0 yenilgiyi hazmedemeyip sahaya her haltı atanlarla Fenerbahce'nin buyuklugunu tartismayız
Konu kapanana kadar konudayım en azından kimseye saygısızlık yapmıyorum

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,829
5,959
113
😀😀Yahu git allah askina insanlik dersi verene bak
Karşındaki insanlara saygılı ol da sende saygı gör senin takımına rengine karşı saygısızlık yapan olsaydi forumda delikanli senden daha fanatik fenerli arkadaşlar çok var onlar gelir konuya dahil olurdu zaten merak etme

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,131
43,645
113
Karşındaki insanlara saygılı ol da sende saygı gör senin takımına rengine karşı saygısızlık yapan olsaydi forumda delikanli senden daha fanatik fenerli arkadaşlar çok var onlar gelir konuya dahil olurdu zaten merak etme
Boşver cano münakaşaya girme birazdan hakaret etmeye başlar bana ettiği gibi

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Ben adminlerle gerekeni konustum sana cevabim yok .kendin çal kendin oyna

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...