Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ali Koç Fenerbahçe Başkanlığı İçin Yeniden Aday

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Bak hala devam ediyorsun olum falan :D komik adamsın :D ben kimse değilim diyorum işte modlara Başkan a falan söyle bakalım sana ne diyecekler
Bak kendini banlamasınlar diye lafı soktu soktu simdi alttan alıyor imaji veriyor

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Ne söylemişim? Nerde hakaretim ya da bir şeyim? Yorum yaparken senden izin mi alacağım
Beni adminler kolluyor diyorsun adminler seni kolluyor beni banlarlar oyle diyosun

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Ben banlanacak ne söyledim :D bugüne dek banlanacak bir şey yapmadık banlanmadıkta, yorum yapmak ne zamandır ban sebebi olmuş
Sen tahrik etmek icin varsin senin ben karakterini biliyorum senle bu yuzden evvelden beri anlasamiyorum.sen icince ozellikle cok sacmaliyorsun

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Neyse arkadaşlar gereksiz insanlari gormemek gerek engelledim.konumuza dönelim.Ali koç belki sampiyonluk getiremedi ama mucadele ettigi seyleri her fenerbahceli cok iyi biliyor ve anlıyor .o yuzden biz baskanımızdan memnunuz konuya girip tahrik amacli yazan gsli arkadaslarda illaki olacaktir.onlar heryerde aynilar

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,829
5,959
113
Neyse arkadaşlar gereksiz insanlari gormemek gerek engelledim.konumuza dönelim.Ali koç belki sampiyonluk getiremedi ama mucadele ettigi seyleri her fenerbahceli cok iyi biliyor ve anlıyor .o yuzden biz baskanımızdan memnunuz konuya girip tahrik amacli yazan gsli arkadaslarda illaki olacaktir.onlar heryerde aynilar
Sen olayları kabullenmek istemiyosun Ali Koç'un rakip takımlar ile kendi takımını birbirine düşürmekten onu geçtim oyuncularını sahaya değil medyaya sürmekten baska Fenerbahçe üzerinde hiçbir etkisi olmadı bu yazımı kopyala bir kenara koy Ali Koç gittiği ilk sezon Fenerbahçe sampiyon olacak Saran adaylıktan çekilmiş Ali Koç ile devam edilirse 5 yil daha sampiyon olamaz Fenerbahçe

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Geçmiş olsun hepimize fb li arkadaşlar gitti 5 senemiz daha
Oyle deme kanka Ali koç iyidir.Sandigin kadar kolay degil cok enteresan oyunlar dönüyor fenerbahce uzerinde.A spor,feto,siyaset her pislik var.yani sampiyonluk alamadik diye biz takımı ve yonetimi yalnız birakmamalıyız

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Sen olayları kabullenmek istemiyosun Ali Koç'un rakip takımlar ile kendi takımını birbirine düşürmekten onu geçtim oyuncularını sahaya değil medyaya sürmekten baska Fenerbahçe üzerinde hiçbir etkisi olmadı bu yazımı kopyala bir kenara koy Ali Koç gittiği ilk sezon Fenerbahçe sampiyon olacak Saran adaylıktan çekilmiş Ali Koç ile devam edilirse 5 yil daha sampiyon olamaz Fenerbahçe
Trabzonlu ve Gs li biriyle bu meseleyi tartismam ben.

TitanEnsaladus

Senaryocu Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,152
15,735
113
Gardas seni anliyorum 2010 senesinde o zamn uniye gidiyordum Gs yamalaga dönmüştü ligde.Kahrimdan geberiyordum.
Yurttaki odadaki arkadaslar dalgasini gecmisti hakli olarak
Sonraki sezon yapilanma transfer felan duzeldi hemen

Özetle mantıgini kabetme yeter
Yarin fener sampiyon olur zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...