Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet ALLAH'a şirk koşmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Siz emaneten bizlerinsiniz ve eğer oyunuz bizeyse hesap sorulmayacaktır sizlere diyen parti .
Yazıklar olsun sizlere , hala o partiye güvenecek misiniz ? birisi iyi polis diğeri kötü polisi oynamaktan bıkmadılar bıkmayacaklarda .
Ben ATAMI Özledim vallahi yeter billahi yeter. Uyanda gel ATAM uyannnnnnnnnnnn

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Bunu bir vatandaşı olduğum vatanda söylememek aptallık olur diye düşündüm ban yemeye'de razıyım karşı gelenlerinde ban haklarını savunuyor olacağım ...

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Abim benim halk vermedi işte halk verse razıyım çekeceklerimize lakin insan evladı dediğimiz şahıs oylarla oynayı veriyor .
Şuanda'da anketleri tanımıyoruz diyorlar yani kaybedecekler belli oldu ama şimdiden o anketlerin sonuçlarına binayen bi el atma operasyonu yapacağız diyorlar .
Yoksa ATATÜRK'ün yetiştirdiği güzel insanlar hala ölmedi çok şükür yicez onları ama dediğim gibi herşey ellerinde hile oy çalma malesef ki polislerimiz bile onların artık ...

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Su ya onlarnda mk sennde mk sokmayin suraya siyaset ya .bare buraya girmesn @Başkan @Blue's bi burda yok siyaset geliyorlar aciyolar moralimzi bozuyolar .o don tuccarlarnn ismini duyunca cinnet vlgeciriyom silin su konuyu rica ediyorm

thug1881

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
655
127
43
Abim benim halk vermedi işte halk verse razıyım çekeceklerimize lakin insan evladı dediğimiz şahıs oylarla oynayı veriyor .
Şuanda'da anketleri tanımıyoruz diyorlar yani kaybedecekler belli oldu ama şimdiden o anketlerin sonuçlarına binayen bi el atma operasyonu yapacağız diyorlar .
Yoksa ATATÜRK'ün yetiştirdiği güzel insanlar hala ölmedi çok şükür yicez onları ama dediğim gibi herşey ellerinde hile oy çalma malesef ki polislerimiz bile onların artık ...
Güzel kardeşim sorun orda zaten. Her yeri ele geçirdiklerini söylerken. Oylar zaten hepsi çalıntı ama onları buraya halk getirdi. Artık Halk bile bişey yapamaz.

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Biliyoz o din tüccarlarinin ne oldugunu sirf onlari gormemek icn haber izlemiyoz geliyosunuz burda ibnelern konusunu aciyosunuz

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Su ya onlarnda mk sennde mk sokmayin suraya siyaset ya .bare buraya girmesn @Başkan @Blue's bi burda yok siyaset geliyorlar aciyolar moralimzi bozuyolar .o don tuccarlarnn ismini duyunca cinnet vlgeciriyom silin su konuyu rica ediyorm
Siyaset ailede başlamış artık olummmmmm babası cumhur ittifakı anası millet ama cumhur olan kral millet olan kahpeyse eğer konular bence her yere açılmalı . Ciddiyetin farkına var evlatt küfürüde bırak benden sana tavsiye

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Siyaset ailede başlamış artık olummmmmm babası cumhur ittifakı anası millet ama cumhur olan kral millet olan kahpeyse eğer konular bence her yere açılmalı . Ciddiyetin farkına var evlatt küfürüde bırak benden sana tavsiye
Bak ben 1 nuamarali solcuyum.yasadigim hayattan ötürü Bir dini inanisimda yok ne bu devleti ne bu insanlari nede tanrialri seviyorum .bu mk din tuccarlarni gormemek duymamak bilmemek icin haber izlemiyorm .bu ulkenn bana yaptigi hakszligi kimseye yapmadi

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Bak ben 1 nuamarali solcuyum.yasadigim hayattan ötürü Bir dini inanisimda yok ne bu devleti ne bu insanlari nede tanrialri seviyorum .bu mk din tuccarlarni gormemek duymamak bilmemek icin haber izlemiyorm .bu ulkenn bana yaptigi hakszligi kimseye yapmadi
Ah yüreği güzel insan az daha sabır ama beraberlik olsun maksadım bilelim sayımızı ki herşeyin manipülasyon olduğunu bizler bilelim iktidar değil .
Başına bişi gelmiş belli umarım daha yaşamazsın ama şu kardeşlerini üzme sen pes ettiysen biz daha etmedik gülüm . : )
Sonumuz hayır ola yada yarınımız silivri ...

aiplaeso

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
949
327
63
HASTANE YAPTIK AMA ACİLDE 1 SAAT BEKLEMENİZ LAZIM ÖLMEDEN, a pardon bide şey yol yaptık ama yollar pisleniyor o yüzden yol parasıda alıyorz

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Şuan yapacak hiç birşey yok başımıza bela almaktan başka. O yüzden biraz sabır.

Keser döner sap döner gün gelir hesap döner..

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Şuan yapacak hiç birşey yok başımıza bela almaktan başka. O yüzden biraz sabır.

Keser döner sap döner gün gelir hesap döner..
Abi aklın yolu birdir , dediğimiz gibi sabır az daha sabır başka ne diyelim ki korkar olduk konuşmaktan . Bu Yol Yordu Beni Bildiğin Gibi Değil .

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Esasta ipneliğine gitip bunlara verecen oyu milet dahada rezil olsun beter olsunlar hak ediyor bu milet

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
HASTANE YAPTIK AMA ACİLDE 1 SAAT BEKLEMENİZ LAZIM ÖLMEDEN, a pardon bide şey yol yaptık ama yollar pisleniyor o yüzden yol parasıda alıyorz
Sen o yoların neden yapıldığını bilmiyon türkiyenin en büyük tarihieser kaçakçısnı araştır (malum şahsın oğlu) nerde eski yerleşim yeri varsa oraya yol cami yapıyorlar sebep bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...