Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet ALLAH'a şirk koşmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,597
2,107
113
Buyuk bir ekonomik kriz kapidaki esige ilk adimini atti ve cok yakin yakinda kimse ekmek bulamayacak.
Her kim zerre kadar bir iyilik yaparsa oteki dunyada karsiligini bulacaktir. Kim zerre kadar kotuluk yaparsada
Onunda karsiligini bulacaktir.
SIRK EBEDI CEHENNEMDIR.
Allahin affetmedigi tek gunahtir firavun bu turun ilk ornegidir.

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Esasta ipneliğine gitip bunlara verecen oyu milet dahada rezil olsun beter olsunlar hak ediyor bu milet
Millet dediğin sen , ben ahmet amca değil mi iki gözüm .
Artık onların bize katılması ve direnmemiz lazım .
Adolf hitler aynı böyle demişti tek millet tek devler tek vatan sonrası mı ? bölünen bir almanya ama bizler asla bölünmeyeceğiz asla yaşasın halkların kardeşliği suriyelilerin çoğu hariç tabi .

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
Bak ben 1 nuamarali solcuyum.yasadigim hayattan ötürü Bir dini inanisimda yok ne bu devleti ne bu insanlari nede tanrialri seviyorum .bu mk din tuccarlarni gormemek duymamak bilmemek icin haber izlemiyorm .bu ulkenn bana yaptigi hakszligi kimseye yapmadi
DEVLET VE HÜKÜMET ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR?
Devlet ile hükümet arasında en önemli fark devletin devamlı olmasıdır. Hükümetler geçici olup, belli bir süre görev yaparlar. Bu süre dolduğunda hükümetin görevi sona erer. Ancak devlette bu söz konusu değildir. Hükümet devlet otoritesini işleterek politikalar belirler ve belirlenen politikaları devlet yürütür. Devlet hükümetin bir aygıtıdır ve hükümet devleti işleten bir mekanizmadır. Devletin kurumlarının halkın oylarıyla iktidara gelen hükümetler tarafından halk adına kullanması söz konusudur.
Hükümete küsebilirsin antipati duyabilirsin bu en doğal hakkın.Ama devlete küsülmez birader...

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Millet dediğin sen , ben ahmet amca değil mi iki gözüm .
Artık onların bize katılması ve direnmemiz lazım .
Adolf hitler aynı böyle demişti tek millet tek devler tek vatan sonrası mı ? bölünen bir almanya ama bizler asla bölünmeyeceğiz asla yaşasın halkların kardeşliği suriyelilerin çoğu hariç tabi .
Sen inanıyotmusun direndiğine inanıyorsan sıkıntı yok daha inancını kaybetmemişsin bu güzel ama ben malesef inanmıyorum her seçim öncesi herkes aha düştü bu aefer yolcu diyor seçim günü adam çalıp çırpıp daha kötü geliyor kafanızı yormayın ki hadi bunlar gitsede ülkenin başına hangi şahıs gelirse gelsin bu ülkeyi kurtaramaz artık çok geç herşey için

zlatan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,943
706
113
Korku imparatorluğu yarattılar bıraktılar . Bu ülkenin en büyük sorunu eskiden işsizlikti şuan güvensizlik oldu . Sebebi de belli , siyaset bizim için rakı masasında ülke kurtarmaktan ileri gidemiyor bunlar yüzünden. Sadece yazıklar olsun diyorum

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Sen inanıyotmusun direndiğine inanıyorsan sıkıntı yok daha inancını kaybetmemişsin bu güzel ama ben malesef inanmıyorum her seçim öncesi herkes aha düştü bu aefer yolcu diyor seçim günü adam çalıp çırpıp daha kötü geliyor kafanızı yormayın ki hadi bunlar gitsede ülkenin başına hangi şahıs gelirse gelsin bu ülkeyi kurtaramaz artık çok geç herşey için
Geç olan sadece kız arkadaşlarımızın hoşuna gider . Bizler başaracağız elbet bir gün emin ol kardaşım benim emin ol nasıl ki blues bizlere adaletiyle insiyatif tanıyor aha öyle birisi gelecek başımıza ben inanıyorum ve inancımı kaybetmiyorum sende etme lütfen etme ...
İnan , inanalım , inanmalıyız , beraber olmalıyız bu bize yeter

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,597
2,107
113
Sunlari gorupde dine kufur etmeyin bu kez bunlardan farkiniz kalmaz bazilari bundan esinlenip bahane ile dinden cikiyor aman arkadaslar dikkat edin.

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,597
2,107
113
Basta kim varsa bu hukumete Allah ilk uyariyi kucuk bir darbe girisimi ile bunlara verdi bunlar oteki dunyaya kalmaz bu dunyada yok olurlar emin olun.
Cok fakir fukaranin bedduasi var acisi bu dunyada cikacak.

yagunay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,813
3,302
113
Geç olan sadece kız arkadaşlarımızın hoşuna gider . Bizler başaracağız elbet bir gün emin ol kardaşım benim emin ol nasıl ki blues bizlere adaletiyle insiyatif tanıyor aha öyle birisi gelecek başımıza ben inanıyorum ve inancımı kaybetmiyorum sende etme lütfen etme ...
İyi dedin hos dedin cano da su an kim gelsin peki var mı oyle biri :) su an basta ki de olmak üzere hangi biri yapabilecek o desigin işi :)

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Neyse arkadaşlar sizleri en samimi duy
İyi dedin hos dedin cano da su an kim gelsin peki var mı oyle biri :) su an basta ki de olmak üzere hangi biri yapabilecek o desigin işi :)
Demem o ki yıllanmışlar sadece şaraplara mahsustur .
Yenileri gelsin kim gelirse gelsin birde onu deneyelim yeniler iyidir ...
Çivi çiviyi sökermiş sonuçta :)

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
DEVLET VE HÜKÜMET ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR?
Devlet ile hükümet arasında en önemli fark devletin devamlı olmasıdır. Hükümetler geçici olup, belli bir süre görev yaparlar. Bu süre dolduğunda hükümetin görevi sona erer. Ancak devlette bu söz konusu değildir. Hükümet devlet otoritesini işleterek politikalar belirler ve belirlenen politikaları devlet yürütür. Devlet hükümetin bir aygıtıdır ve hükümet devleti işleten bir mekanizmadır. Devletin kurumlarının halkın oylarıyla iktidara gelen hükümetler tarafından halk adına kullanması söz konusudur.
Hükümete küsebilirsin antipati duyabilirsin bu en doğal hakkın.Ama devlete küsülmez birader...
Kral devletten kastim hükümet zaten dedm ya kan beynime sicriyo bunlari aninca gittim antifepresan attm.cunku mklarm yillarn emegini hayalimi hayatimi herseyimi caldilar . Sirf torlim yok tnadgm yok diye kücücük bi hatada meslekten ihrac ettiler sirf kendi cocuklari kendi torunlari gelsn diye.ben bu aralar herseye küsüm herseye kizginim .

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Türkiyenin hali kuy
Bak sana kısa ve öz konuyu özetleyelim şimdi senin malın mülkün arazilerin var sen ekiyorsun biçiyorsun ama yorucu geliyor bu sana diyorsunki yav zaten dışardan alsam daha ucuz tutuyorsun tarlanı satıyorsun başlıyorsun yemeye bi bakıyorsun para bitmiş bir tarla daha satıyorsun sonra bir tane daha derken evide satıyorsun dışarı bağımlı oluyorsun üretimin olmadığı için. Şimdi türkiyede de satılacak bişey kalmadı üretim yok artık dışa bağımlısın kafana sıkman an meselesi yani bu ülke bitti artık hayır beklemeyin

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Bence siyaseti bırakin. burda her gorusten insan var atişma vs olabalir.

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Türkiyenin hali kuy

Bak sana kısa ve öz konuyu özetleyelim şimdi senin malın mülkün arazilerin var sen ekiyorsun biçiyorsun ama yorucu geliyor bu sana diyorsunki yav zaten dışardan alsam daha ucuz tutuyorsun tarlanı satıyorsun başlıyorsun yemeye bi bakıyorsun para bitmiş bir tarla daha satıyorsun sonra bir tane daha derken evide satıyorsun dışarı bağımlı oluyorsun üretimin olmadığı için. Şimdi türkiyede de satılacak bişey kalmadı üretim yok artık dışa bağımlısın kafana sıkman an meselesi yani bu ülke bitti artık hayır beklemeyin
Fatih mehmet maçoğlu derim ve geçerim abi o zaman : )
Bizlerde onun gibi olabiliriz ama dimi o zaman inadına güzel günler göreceğiz çocuklar diyoruz ...

Dediklerinde haklısın hemde çok ama pes etmeyeceğiz abi aslaaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...