Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Amaç Nedir Fenerbahçe?

TitanEnsaladus

Bagwell
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,980
15,636
113
Dostum bir eleştiri yaparken önce öz eleştiri yapılmalı geçen sene bu ligi bitirmeniz diyip tehtid edenler kim Trabzon maçında olanlar normal mi ilk yarı bitiyor fener 2/0 önce ikinci yarı başlar başlamaz taraftarlar maçı katlediyor 2/2 olunca yoluna giriyor 3/2 bitince taraftar sahaya iniyor stad da polis yok özel guvenlik görevlisi var güvenlik görevlisi futbolcunun üstüne gelen taraftarı tutmak yerine diğer güvenlik görevlisinin de alıp assagiya iniyor madem o kadar delikanlılar maske takmadan inseymis sen şimdi bunlar senaryo değil diyip Ali koçu mu elestiriyorsun bu arada ülke futbolu fetö çıktığında itibarını çoktan kaybetti o şerefli sanılan şampiyonluklarin hepsinij nasıl kazanıldığını öğrendik 😉
2016 dan sonra kim ne kadar sampiyon oldu?

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
ben bıktım geçen sene her gün istiyodu bu ciguli kılıklı
4 sene evvel senin hesaptan rulet oynıcaktık dost ismet1991 ağa vardı adamın dibi yazdık o sıra kyboldun gitti 4 sene sonra çıktın piyasaya söz sözdür yükle bakalım bi 5000 çevirelim

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,311
28,016
113
Dostum bir eleştiri yaparken önce öz eleştiri yapılmalı geçen sene bu ligi bitirmeniz diyip tehtid edenler kim Trabzon maçında olanlar normal mi ilk yarı bitiyor fener 2/0 önce ikinci yarı başlar başlamaz taraftarlar maçı katlediyor 2/2 olunca yoluna giriyor 3/2 bitince taraftar sahaya iniyor stad da polis yok özel guvenlik görevlisi var güvenlik görevlisi futbolcunun üstüne gelen taraftarı tutmak yerine diğer güvenlik görevlisinin de alıp assagiya iniyor madem o kadar delikanlılar maske takmadan inseymis sen şimdi bunlar senaryo değil diyip Ali koçu mu elestiriyorsun bu arada ülke futbolu fetö çıktığında itibarını çoktan kaybetti o şerefli sanılan şampiyonluklarin hepsinij nasıl kazanıldığını öğrendik 😉
Kimse fenerli futbolculara yapılanı desteklemedi Ali Koç çıkın bunların fotoğrafini çekin gördüğünüz yerde rahatsız edin resmen hakeme TFF ye gördünüz yerde dayak atın dedi ama çıkıp ne hikmetse istifa edin demiyor Trabzona ceza veriliyor verilsin osterwolde adama öldürücü tekme atıyor ya şunu başka ligde yapsalar adam öldürmeye tam teşebbüsten içeri atarlar adamı 🙂 bırak maçı futbolu adaletse herkese adalet

MR.YK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,673
3,594
113
Fener yine bildiğimiz gibi ağlıyor beyler şaşırmaya gerek yok 😂