Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Amaç Nedir Fenerbahçe?

delideli1t

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
635
420
63
girin videonun altına yapılan yorumları okuyun özellikle bir tane var duvara asmalık

yanlız 11:05 mert hakan cevabı sağlam kapak

@oguzhanaktulga7132
@oguzhanaktulga7132
20 saat önce
hani ligden çekiliyoruz diye esip gürlüyordun ne oldu demekki neymiş yiyemiyeceğin tarağın altına yatmayacaksın

@semihgokmen7174
@semihgokmen7174
19 saat önce
Ali koç ülke için beka sorunudur kendisi gezi olayların finansörüdür

screamx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
421
104
43
Bırak ağlasın firildak ali her zaman böyleler biliyorlar cimbom s..çek ağlıyor acımasın fazla diye

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,181
44,455
113
Evet bas bas bagiriyoruz talimat alıyorlar diye ? Neyini anlamadın reis ? Şu olanlar normal mi ? Futbola siyaset karışmış şike karimis müdahale edin diye aylardir konusuyorz duymuyor musun? TFF başkanının " katılmadım" dediği görüntülü konferansda hakemlerin hataları yayınlandı izlemedin mi ? Sen ne olsun istiyorsun, dingonun ahırı olsun herkes kafasına göre mi hareket etsin ? Birileri dur diyecek birileri alternatif gösterecek ki derebeylik son bulsun. Yok öyle!
Bro ben fenerliyim be.benim elestirim u 19 ve yabanci hakem davasi.tr kupasina katilmasin bi getirisi yok onada eyw ama u19 olayo cok sacma madem is yapican hic cikma maca bu 1 dier tepkimde yabanci hakem mevzusu ile ilgili tr hakemine talimat geliyorsa ki ben buna inanmiyorum bu olan seyler her zaman olan seyler son 20 yilda gs kac kere sampiyon olmus bi bak sen her senemi siyaset vardi her senemi gs kollandi ali koc bakdiki sampiyonluk iyice zorlasmaya basladi gundemi deistiriyor ve kendileri gardlarini alip tffyede pskolijik baski yapiyor.ee biz magdur oldukda bjk olmadimi ta olmadimi gs olmadimi?olaylarin yabanci hakemle baglantisi sifir madem talimat aliniyor adamlar talimat verebilcekleri yabanci hakem ayarlar cok sacma sapan isler.benim fikrim bu olaylar cok farkli ali koc cirkeflik yapiyor gibime geliyor.ta maci haric pek mevzu goremedim ben ortada.neyse bu konu cok uzar gslilerin ne isi var abi konuda niye polemik yaratiyor millet ne mevzular donmus konuda

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
668
329
63
Ne yapmaya calisiyor bunlar anlayan varmi beyler?
Tarihe itirazi anlarimda yabanci hakem olucak diye dayatmak sizce dogrumu?ben sahsen yabanci hakem istemem bizimkiler kotu evet ama yabanci hakemde istemem
Tr kupasina katilmamakda boykot diye sayilir ve cezasi olur diye dusunuyorum
Hadi diyelimki yabanci hakemle oynandi bundaki amac nedir yerli hakemler talimatmi aliyor?hadi diyelimki aliyorlar ayni talimeti verebilcekleri bi yabanci hakem ayarlar bu isi yabanlar.cok sacma salak isler bnce ve turk hakemlerine ayip ediliyor bnce
Super kupa maci finalinede u19 ile cikicaklarmia cikin lan gsnin yerinde olaam atarim 30 tane acimam vallahi bu nedir yaEkli dosyayı görüntüle 509161
Ben Ankaragüçlüyüm konuya objektif bakarsak bu hakemlerle imkanı yok olmaz. Yabancı hakemi bende tercih ederdim haksızlık tüm takımlara karşı yapılıyo bi takıma değil yani.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,181
44,455
113
Ben Ankaragüçlüyüm konuya objektif bakarsak bu hakemlerle imkanı yok olmaz. Yabancı hakemi bende tercih ederdim haksızlık tüm takımlara karşı yapılıyo bi takıma değil yani.
Ali koc algi yapiyor taraftara oynuyor sacma salak isler bnce

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,336
6,506
113
Herkes haddini bilecek,en doğrusunu yapıyor Ali Koç,feto den nemalananlara ders olur

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,242
1,063
113
Herkes haddini bilecek,en doğrusunu yapıyor Ali Koç,feto den nemalananlara ders olur
Fetodan kim nemalanıyor. Biz mi?
Feto en güçlüyken siz de en güçlüydünüz
Siz anelka alırken biz cihan haspolatlıyla oynuyorduk
Feto zayıfladi fener zayıfladı
Feto, feto diyerek açık açık terör propagandası yapan bu guruh top yekün akıl tutulması yaşıyorlar
Kendi evinde şut çekememişsin
10 senedir şampiyonluk yok.
100 futbolcu almışsın 3 senede.
Amatör branşlara nereden geldiğini anlayamadığım paralar harcanıyor.
Kimse de sorgulamıyor
Hala da konuşuyorlar
Kadın voleybolda bile senelik 40 trilyon para alan oyuncuları var
Hala magdurlar hala magdurlar!!!

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,063
44,116
113
Kimse fenerli futbolculara yapılanı desteklemedi Ali Koç çıkın bunların fotoğrafini çekin gördüğünüz yerde rahatsız edin resmen hakeme TFF ye gördünüz yerde dayak atın dedi ama çıkıp ne hikmetse istifa edin demiyor Trabzona ceza veriliyor verilsin osterwolde adama öldürücü tekme atıyor ya şunu başka ligde yapsalar adam öldürmeye tam teşebbüsten içeri atarlar adamı 🙂 bırak maçı futbolu adaletse herkese adalet
Sakin Gülüm Gel bjkli yapalım seni

Beyblade03

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,479
4,785
113
Bro ben fenerliyim be.benim elestirim u 19 ve yabanci hakem davasi.tr kupasina katilmasin bi getirisi yok onada eyw ama u19 olayo cok sacma madem is yapican hic cikma maca bu 1 dier tepkimde yabanci hakem mevzusu ile ilgili tr hakemine talimat geliyorsa ki ben buna inanmiyorum bu olan seyler her zaman olan seyler son 20 yilda gs kac kere sampiyon olmus bi bak sen her senemi siyaset vardi her senemi gs kollandi ali koc bakdiki sampiyonluk iyice zorlasmaya basladi gundemi deistiriyor ve kendileri gardlarini alip tffyede pskolijik baski yapiyor.ee biz magdur oldukda bjk olmadimi ta olmadimi gs olmadimi?olaylarin yabanci hakemle baglantisi sifir madem talimat aliniyor adamlar talimat verebilcekleri yabanci hakem ayarlar cok sacma sapan isler.benim fikrim bu olaylar cok farkli ali koc cirkeflik yapiyor gibime geliyor.ta maci haric pek mevzu goremedim ben ortada.neyse bu konu cok uzar gslilerin ne isi var abi konuda niye polemik yaratiyor millet ne mevzular donmus konuda
Abi konu zaten u19 ile çıkmak değil ki ya onlarla çıkıp 2. Dakikada takımı cekicekler ceza yenmicek amaç bu sahadan cekilmenin cezası yok çünkü hükmen dışında. Ama maça çıkmazsa yaptırım uygulayabiliyor tff o yüzden. Ya sorunun gs fb bjk olmadığını anladığında bu ülkenin futbol sevdalı taraftarı, ligin kalitesi o zaman articak seyir zevki yükselicek. Çünkü lig ana baba günü gibi olmuş kim kime geçirirse muhabbeti, Anadolu takımları bile büyük takımlar için birbirine yatıyorlar yani çok saçma bak pl ye Küme düşen takımı bile kök söktüruyor da neyse

gokcen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,519
1,006
113
Ne yapsın adamlar illaki bir tepkiyle cevap verecekti yonetim oda bu oldu U19la çikar maça dk 5de takımı sahadan çeker olay biter basında manşet olur avrupadada manşet olur bir şekilde tepki gösterilecek sonuçta

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,242
1,063
113
Ne yapsın adamlar illaki bir tepkiyle cevap verecekti yonetim oda bu oldu U19la çikar maça dk 5de takımı sahadan çeker olay biter basında manşet olur avrupadada manşet olur bir şekilde tepki gösterilecek sonuçta
14 sene sampiyon olamadık
Ağlamadık
1 golle şampiyonluk kaybettik bjk hataya 7 attı hem de
Ağlamadık
11 yerliyle oynadık parasızlıktan ağlamadık
Çıktık alexli appiahlı anelkalı kadroya karşı oynadık
Ağlamadık
Bu kadar zavallı, bu kadar bayağı bir insan topluluğuna bu coğrafya az denk geldi..

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Fetodan kim nemalanıyor. Biz mi?
Feto en güçlüyken siz de en güçlüydünüz
Siz anelka alırken biz cihan haspolatlıyla oynuyorduk
Feto zayıfladi fener zayıfladı
Feto, feto diyerek açık açık terör propagandası yapan bu guruh top yekün akıl tutulması yaşıyorlar
Kendi evinde şut çekememişsin
10 senedir şampiyonluk yok.
100 futbolcu almışsın 3 senede.
Amatör branşlara nereden geldiğini anlayamadığım paralar harcanıyor.
Kimse de sorgulamıyor
Hala da konuşuyorlar
Kadın voleybolda bile senelik 40 trilyon para alan oyuncuları var
Hala magdurlar hala magdurlar!!!
Amatör branşlara paranın nereden geldiğini anlayamıyorsan zaten geriye kalan bütün analizleri boşa yapmışsın :D Her şubenin önünde ardında bi isim var,erkek basketbolda zirveye oynayan,kadın basketbolda 4 senedir f4 yapıp geçen sene avrupa şampiyonu olan,kadın voleybolda cev şampiyonlar liginin her sene yarı final gediklisi olan,trabzon gibi ezeli camiasından şampiyon boksör busenazı spot ışıklarının altında olabilmek için çekip alabilen ki bünyesinde sayısız olimpiyat,dünya ve avrupa şampiyonu bulunduran bi kulübün amatör branşlar için bütçe bulması kadar doğal birşey olamaz. Dünyada böyle dönüyor bu git bak italyan,ispanyol takımlarına formalarında bir sürü sponsor reklamı var. Feto zayıfladı fener zayıfladı he :D Fener o yüzden mi denizliyi içeride trabzon maçını yaşadı. Fenerin 2018'den beri aldığı ve sattığı oyuncuların maliyetlerine bak bakayım transfermarkt'dan ulaşabilirsin verilere +/- dengesini anlarsın

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,181
44,455
113
Bu macin akibeti ne oldu yasal iddia bi,e oran acmamis maca u19lami cikicak simdi fener?tff 18 temmuzda secim olacak dedi