Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Amaç Nedir Fenerbahçe?

lntlikuponcu96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,105
835
113
Erman Toroğlu:Siz kimsiniz de türk futbolunun ayarlarıyla oynuyorsunuz.
Atvde dinleyen dinlemistir bitane spiker Fenerbahçe sahadan çekilince. Tfnin bu işi beceremedigini Fenerbahçe düşmanlığı olduğunu bunu bariz yaptığını söyledi. İşin özeti bu. Burdan gsli saf kalbi temiz aklı başında kardeşlerime söylüyorum. Bu tff senide üzüyo benide üzüyo lütfen. Bence bu beceriksiz tffye karşı hiç birimizin sahaya çıkmaması lazım. Ama şöyle bir gerçek var Fenerbahçenin Avrupa maçım var maçı ertele dediğinde sebepsiz yere ligden başka hiç bir etkinliği olmayan gsye karşı reddedersen ağır art niyet ararım. Seneye bu tff yönetimi gitse başkası gelse oda öyle olacak 30 yıldır feto tffnin içinde. Devlet bunları temizlemezse böyle devam edecek. Fenerlisi gslisi yok hepimize zarar veriyorlar. İşin ucunda büyük büyük çok büyük çıkarlar var. Baştakilerin umrunda değil senin fenerli gsli olduğunu ayıktın mı

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,196
44,464
113
Erman Toroğlu:Siz kimsiniz de türk futbolunun ayarlarıyla oynuyorsunuz.
Atvde dinleyen dinlemistir bitane spiker Fenerbahçe sahadan çekilince. Tfnin bu işi beceremedigini Fenerbahçe düşmanlığı olduğunu bunu bariz yaptığını söyledi. İşin özeti bu. Burdan gsli saf kalbi temiz aklı başında kardeşlerime söylüyorum. Bu tff senide üzüyo benide üzüyo lütfen. Bence bu beceriksiz tffye karşı hiç birimizin sahaya çıkmaması lazım. Ama şöyle bir gerçek var Fenerbahçenin Avrupa maçım var maçı ertele dediğinde sebepsiz yere ligden başka hiç bir etkinliği olmayan gsye karşı reddedersen ağır art niyet ararım. Seneye bu tff yönetimi gitse başkası gelse oda öyle olacak 30 yıldır feto tffnin içinde. Devlet bunları temizlemezse böyle devam edecek. Fenerlisi gslisi yok hepimize zarar veriyorlar. İşin ucunda büyük büyük çok büyük çıkarlar var. Baştakilerin umrunda değil senin fenerli gsli olduğunu ayıktın mı
Bırakın şu feneri gs yi ya kod kovalayın kod yok site yok 🤓🤓

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,236
1,665
113
Futbol için bu kadar kafa yormaya değer mi dostlar olmasada olur denecek bir spor dalı bakın keyfinize nefesinize yazık hayatımızda o kadar önemli şeyler varken futbol yok hükmünde

Ernycll

Crackher
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,467
635
113
Bununla mı teselli ediyorsun kendini 19 yaşında çocukları oraya götür ana bacı küfür ettir komple.maca çıkmaya yemesin tipan sonra bunlarla övün aynı durumda bjk olsa tura çıkmıştım şimdi
Ben bu paylaşımla kendimi avuttuğum falan yok federasyondan tut bu rezillikte kim sorumluysa onlara acıyorum sevinç gösterisi falan hiç etik değil

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,196
44,464
113
Bununla mı teselli ediyorsun kendini 19 yaşında çocukları oraya götür ana bacı küfür ettir komple.maca çıkmaya yemesin tipan sonra bunlarla övün aynı durumda bjk olsa tura çıkmıştım şimdi
Maca cikmaya yemiycek bisey soz konusu deil kardes.sen mavzuyu farkli anlamissin.tioa yemiyor olsa lig macinada cikmaz.burdski mevzu farkli ama yapilan cok yanlis

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,196
44,464
113
Gayette sevinir ali koç çok dik duracaksa maça hiç çıkmazdı cezasını çekerdi yermi yemez o zaman takımda sevinir sevindirmedik diyemedi kimse ;)
Sende bunumu savunuyorsun yani simdi?aynisini fb gsye yapsa ben asla arkasinda durmam ayip yani olanlar.ayrica gs fb arasindaki macla ilgili polemiklerde cok cirkin hic yakisiyormu yahu siz trnin en buyuk 1. Ve 2. Takimlarisiniz cidden cok cirkin seyler.

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,502
2,142
113
Maca cikmaya yemiycek bisey soz konusu deil kardes.sen mavzuyu farkli anlamissin.tioa yemiyor olsa lig macinada cikmaz.burdski mevzu farkli ama yapilan cok yanlis
1 sene men ekstra alacağı ceza yok orda gs nin sevinmesini değil o çocukları düşürdüğü durumu tartışın bence

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,757
9,906
113
Dost bencede maca çıkmak istemediler çünkü ertelenmesini talep ettiler sebeb ne ? 4 gün sonra Avrupa macimi var diye sanki yarın maç 4 gün var elin ingilizleri haftada 3/4 maç yapıyor birde maç ertelenmezse gençlerle cikicaz diyor tamam çıktın niye terk ediyorsun o çocukları pion gibi kullanmak nasıl bir etiklik ya hiç çıkmayacak vardı yada adam gibi oynatacaklardi en azından gençler adına sevinirdim onlar için iyi olursu

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,196
44,464
113
Neymis avrupada yanki uyandirirmis uyandirsa ne olcak arkadas bi kac haber olur gecer gider ne olcak uefa mudahelemi edecek bizim futbol federasyonuna.ne guzel mac izliycekdik 1 kupa daha kaybedicekdik yine kaybettik ama bu sekilde istemezdim.bu yavsak koc geleli 4 5 sene oldu elinde sadece 1 tr kupasi var gs ne kazanmis bu donemde ona baksin ali koc.hepsimi oyun hepsimi plan ulan.aziz varken niye boyle mevzular olmuyordu.isin gucun polemik ve siyaset.sihdir git su takimdan ya.bosuna dememisler gelen gideni aratirmis.bu gider saran gelir bu seferde bunu arariz.ali sen iyiydi ölmezse o gelsin 😁