Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Amaç Nedir Fenerbahçe?

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,242
1,063
113
Ali koç ülkeyi provoke etmek ve fener gs uzerinden iç savaş cikarmak adina yahudi ortakların istediğini yapıyor.
Kuklanın tanımı koçoğlan

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,691
2,003
113
@Hayat1kumar dost bu maç daha önce ertelendi bu tarihte oynayacağı kaç haftana belliydi o zaman itraz edip soyleseydi şimdi dediğinde bu ayrıcalık olur

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,181
44,454
113
Yaw arkadas ayar oluyorum soyle aciklamara turkiyenin en buyuk takimi biziz diyor sihdir ordan.kac sampiyonlugun var avrupadan hangi kupayi getirdin?su tarihe ksr en buyuk gsdir net.

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,691
2,003
113
@Hayat1kumar Ali Koç ülkeye kaostan başka birşey yatptigi yok ben hala anlamiyorum Fenerbahçe taraftarida buna inanıyor aklım sırrım ermiyor sanarsin Fenerbahçe babasin kulübü ben yaparin ederim bu neyin kafasında anlamıyorum

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Ali koç ülkeyi provoke etmek ve fener gs uzerinden iç savaş cikarmak adina yahudi ortakların istediğini yapıyor.
Kuklanın tanımı koçoğlan
Evet hatta nükleer silahlar hazirlanmis bile yahidi ortakları tarifindan. Hatta aldığım duyuma göre ilk olarak sahaya hirosimaya atılan atom bombasını atacaklarmis. Çok kan akacak çok

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,181
44,454
113
Bu zamanda süper kupa olmaz boş yapiyorsunuz en iyisini yapıyor bu protesto Türkiye'de belki pek konuşulmaz ancak Avrupa'da çok yanki uyandirir FIFA uefa süper ligi abluka altına alır bakinda görün neler olacak
Kardes madem itiraz edicek coktan itiraz edeydi son dkdami aklina gelmis?fener kupa kaybedicek ne kazanicak saniyorsunki?bunlar her zaman olan seyler yine olucak.hata oluyor evet haksizliklarda oluyor malesef ama yani baska bi takim bu sekilde yapabilirdi ne oldu yani tarihi fenermi yazicak bu sekilde olmamaliydi bu maci oynamak icin can atan takimlar var bu mac bu sekilde amac icin kullanilamaz,ve su olayi destekleyenlerede inananmiyorum.yemin olsun ligden cekilse gik demem ama su olay cok yanlis

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,167
838
113
Premier League takımları FA Cup başında Avrupa + FA 3-4 günde bir maça çıkıyordu Fener’in Avrupa maçı da 4 gün sonra 4 gün gayet normal bir ara. Galatasaray’ın şampiyonlar ligi grup fikstürü de buna benzer bir yoğunluktaydı. Büyük takımlardan beklenmeyecek aksiyonlar alıyor.

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
642
113
Kardes madem itiraz edicek coktan itiraz edeydi son dkdami aklina gelmis?fener kupa kaybedicek ne kazanicak saniyorsunki?bunlar her zaman olan seyler yine olucak.hata oluyor evet haksizliklarda oluyor malesef ama yani baska bi takim bu sekilde yapabilirdi ne oldu yani tarihi fenermi yazicak bu sekilde olmamaliydi bu maci oynamak icin can atan takimlar var bu mac bu sekilde amac icin kullanilamaz,ve su olayi destekleyenlerede inananmiyorum.yemin olsun ligden cekilse gik demem ama su olay cok yanlis
Ya kardeşim neye itiraz edecek TFF zaten söz vermiş turu geçersek erteleme olacak diye Ali Koç o yüzden kızdı zaten nerden baksan rezil bir TFF var böyle işmi olur

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Abiler dostlar kardeşler biraz mantıklı olalım kurban olayım biraz.

Yaşanan olaylar sizce mantıklı mı ülke futbolu bitme noktasında eskiden sümen altı sikeler yapılırdı. Şimdi alenen açık açık sikeler takım kayirmalar yapılıyor. Şampiyon ve sezon gidisatinin hepsi lig başlamadan artık açık açık belli. Bu şahsiyet geldi geleli türk futbolu çok fazla geriye gitti.
Ali Koç'un bu duruşuna bence ligin diğer takimlarida destek vermeli lig bitmis durumda sampiyon belli dusenler belli ben takımlar yerinde olsam cekilirim ligden sahaya U19 takimlarini sürerim cok değil ya iki maç böyle oynansin tff yi devlet direk temizler

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
642
113
Premier League takımları FA Cup başında Avrupa + FA 3-4 günde bir maça çıkıyordu Fener’in Avrupa maçı da 4 gün sonra 4 gün gayet normal bir ara. Galatasaray’ın şampiyonlar ligi grup fikstürü de buna benzer bir yoğunluktaydı. Büyük takımlardan beklenmeyecek aksiyonlar alıyor.
La kardeşim premier lig ile bizim ligi kıyasladı Allah'ım ya adamlardaki antrenman metodu hangi ligde var onlarda kondisyon denen birşey var bizim lig ile orasını nasıl kıyas yaparsin

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,984
10,736
113
Malesef fenerliyim.ulan tffde ayri mal he.sanki olum kalim meselesi ertele iste mal insan niye ertlemiyirsunki?sonucta turu gecsek ulke puani gelicek bu kadar yogun fiksturde niye araya bu maci sokarsiniz?1 yil ertelenmis 1 ay daha ertele ne olcak
Tff yönetimi zaten göt. Ertelenme talebinde haklı rakip istememiş o da normal ama bu olayı bambaşka bir yere getirdi evrendeki herkes fenerin üzerine oynuyor diyor

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Adam kalkmış Ali Koç ülkeyi iç savaşa götürüyor diyo ya 😂 bu adamın kafasıyla dursun ozbegin kafası aynı .

Lan ülke bitmiş millet aç kalkacak birde futbol için birbirini öldürecek emi 🤣🤣

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,181
44,454
113
Tff yönetimi zaten göt. Ertelenme talebinde haklı rakip istememiş o da normal ama bu olayı bambaşka bir yere getirdi evrendeki herkes fenerin üzerine oynuyor diyor
Simdi olaganustu secim karari aldik 18 temmuzda diyor yaprak kafalilar 😁

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,167
838
113
La kardeşim premier lig ile bizim ligi kıyasladı Allah'ım ya adamlardaki antrenman metodu hangi ligde var onlarda kondisyon denen birşey var bizim lig ile orasını nasıl kıyas yaparsin
İspanya Kral Kupasında da oldu, Asya Şampiyonlar Liginde Kore takımları da 4 günde bir maç yaptı. Yok onlarda kondisyon var öyle böyle diyerek olmuyor. Herkes oynuyor sık fikstürde, Fenerbahçe belki kaç yıldır ilk defa böyle bir fikstüre denk geldi onda da ortalığı birbirine kattı. TFF ayrı salak ona bir şey demiyorum maç ertelenebilirdi daha güzel olurdu ama sanki dünyada ilk defa kendileri böyle bir durum yaşıyor gibi lanse etmeleri çok rezil

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,984
10,736
113
Abiler dostlar kardeşler biraz mantıklı olalım kurban olayım biraz.

Yaşanan olaylar sizce mantıklı mı ülke futbolu bitme noktasında eskiden sümen altı sikeler yapılırdı. Şimdi alenen açık açık sikeler takım kayirmalar yapılıyor. Şampiyon ve sezon gidisatinin hepsi lig başlamadan artık açık açık belli. Bu şahsiyet geldi geleli türk futbolu çok fazla geriye gitti.
Ali Koç'un bu duruşuna bence ligin diğer takimlarida destek vermeli lig bitmis durumda sampiyon belli dusenler belli ben takımlar yerinde olsam cekilirim ligden sahaya U19 takimlarini sürerim cok değil ya iki maç böyle oynansin tff yi devlet direk temizler
Kardeş lider nasıl belli? Lige en hazır takım fenerdi her maç 3 5 atıyordu herkes şampiyongl fener diyordu rakibiyle başa baş gidiyor kendisine verilen yanlış penaltılar rakibine de verildi. Rekabet yerine yine ağlamayı seçti. Şike her ligde var bu sektörde dönen paralar belli düzelecek olsa bizim lige gelene kadar..

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,242
1,063
113
Once arap falan bahane etti koçoğlan simdi de diyor ki bjk ile maç yapacağız.
Tuzlaspor zamanında kapağı takmıştı bunlara açılmamak üzere...