Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ankaragücü Başkanı Halil Umut Melere Yumruk Attı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Aga şiddetin her türlüsüne karşiyim , evet bazen sinirlerine hakim olamıyor insan ama bence yanlış, milyonlar izliyo maçı (milyonlar derken iddaacilar)

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,510
4,585
113
Vuran haklı diyosun ne dedigin ortada.daha ne diyeceksin.Siddete karsiyim .insanliginizi sorgulatacak yorumlar yapmazsiniz bizde sorgulamayiz
Vuran tabi haklı olur yolda biri omuz atsa saba küfür etse sana durduk yere özür dilerim kardeşim kusura bakma mi diyeceksin

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Dostum sen yolda yürürken kimseye bakmadan yürü bence heleki tenha yerlerden yürüme sana da bir kroşe cakarlar :)
Boş boş konusmayin ya.Yumruk atan hakliydi diye dusunenlerle diyaloga bile girmiyorum.Sizin kafalar yanmış.bir oyun futbol ve bunun için kimsenin linç edilip şiddete ugramasina hak vermem.bu sizin iç vicdan hesabiniza kalmis bir sey.demek ki şiddete egilimli büyütülmüssunuz allah uzak etsin sizin gibilerden

adamons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
851
308
63
reis den zokayi yiyince paşa paşa özür dileyecek zaten 2 gün sonra görürsünüz. olan 2032 ye oldu

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Vuran tabi haklı olur yolda biri omuz atsa saba küfür etse sana durduk yere özür dilerim kardeşim kusura bakma mi diyeceksin
Adam gibi yurudugum icin yolda kimse omuz atmadi bana kardesim.Hakemde isini yapti bir oyun bu.goz morartmalik bi mesele degil.

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,959
43,554
113
Boş boş konusmayin ya.Yumruk atan hakliydi diye dusunenlerle diyaloga bile girmiyorum.Sizin kafalar yanmış.bir oyun futbol ve bunun için kimsenin linç edilip şiddete ugramasina hak vermem.bu sizin iç vicdan hesabiniza kalmis bir sey.demek ki şiddete egilimli büyütülmüssunuz allah uzak etsin sizin gibilerden
Futbol bi oyun mu? Değişik Bi yorum, bu eyyamcılar zenginliğine zenginlik katıyor şikeyle aracılıkla tetikçilikle bunun neresi oyun eskidendi o futbol oyun yorumu şimdi öyle değil

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,959
43,554
113
Bu çoluğu çocuğu var diyenler Ulan hırsızın arsızın pezevengin de çocuğu var diye kimse bir şey yapmasın o zamn nasıl bi mantık olum bu, tepenize çıkarlar böyle. Yanlış yapanın kafasından aşağı yumruğu indirmezsen tepene çıkar, helal olsun başkana bi tane az vurmuş bem olsam kırardım çenesini 2 vuruşta

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Futbol bi oyun mu? Değişik Bi yorum, bu eyyamcılar zenginliğine zenginlik yatıyor şikeyle aracılıkla tetikçilikle bunun neresi oyun eskidendi o futbol oyun yorumu şimdi öyle değil
Dost şu magandaları kıskırtma sen bosver.demek istedigimi anladın sen.😀

markanen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
623
211
43
Bi gün bi hakemi sahada domaltırlarsa hic şaşırmam. Bura turkiye 😂

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Bu çoluğu çocuğu var diyenler Ulan hırsızın arsızın pezevengin de çocuğu var böyle diye kimse bir şey yapmasın o zamn nasıl bi mantık olum bu, tepenize çıkarlar böyle. Yanlış yapanın kafasından aşağı yumruğu indirmezsen tepene çıkar, helal olsun başkana bi tane az vurmuş bem olsam kırardım çenesini 2 vuruşta
La ne alaka knk .cok farkli dusunuyosun .neyse senle tartismayalim bosver iyi geceler

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,510
4,585
113
Adam gibi yurudugum icin yolda kimse omuz atmadi bana kardesim.Hakemde isini yapti bir oyun bu.goz morartmalik bi mesele degil.
Bende diyorumki başkanın bi sebebi vardır yumruk attı attı ama niçin attı maç içinde veya dışında yaşanan olaydan dolayı attı kimse durduk yere herkesin içinde yumruk atmaz bir sebebi var yarın belli olur zaten yarına bile kalmaz 1 saate aciklarlar

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,959
43,554
113
La ne alaka knk .cok farkli dusunuyosun .neyse senle tartismayalim bosver iyi geceler
Aga çocuğu ne alaka ben anlamadım, şimdi ben diyelim ki evliyim bi hakimim ben de yargı makamındayım hakem gibi ama gidip para karşılığı davalarda ona göre karar veriyorum gelip aleyhine karar verdiğim taraftan biri gelip benim kafama sıksa haklıdır, çocuğumun olması beni haklı çıkarmaz

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,072
113
Başkanın arkasında da gecekondu var tinercisinden tut balycisine balicisinden tut hapcisina hapcisindan tut hırsızına kadar ne ararsan var say say bitmiyor fifa kimmiş
FIFA tinerci ye baliciye bakmıyor verir sağlam bir ceza ondan sonra toneri çeker çeker düşünürler bu cezanın altından nasıl kalkicaz diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...