Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Antalya 5 Yıldızlı Otelde İş İlanı

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,546
1,354
113
Valla ben iş arıyorum eğer arkadaşın dediğinden daha iyi imkanlara sahip bir iş ayarlayabilicek varsa duamı alır yaş 30 Malatya'da yaşıyorum
Özellikle şehir dışı olursa daha iyi olur.

Uscenk

::;;??))((//
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,727
1,025
113
Kariyer. Net sayfası gibi :) bende iş arıyorum yaş 31

SİYAHGECE

GÖZLERİNİN KARASINA AŞIK OLDUM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,998
4,569
113
Valla hemen burun kivirmayin :) Bence hic fena degil. İstanbul da 17-18 bin aliyorum. 5 bin konaklama minimum 5 bin yeme icmeye gidiyor. Yani 12,5 gibi degilde 18-20 gibi dusunmek lazim.
Bende Adana'da 23,500 aliyrm kirada değilim arabam vardi kumar yüzden geçen hafta satmak zorunda kaldım daha birgün maaşı ymk nasip olmadı 4 senede.bence tutar çok az

SİYAHGECE

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,998
4,569
113
Valla ben iş arıyorum eğer arkadaşın dediğinden daha iyi imkanlara sahip bir iş ayarlayabilicek varsa duamı alır yaş 30 Malatya'da yaşıyorum
Önlisans yada lisans varmi

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,546
1,354
113
Önlisans yada lisans varmi
Dost valla yok lise açıktan okuyoduk onuda bıraktık. İyi kötü burada yagimizda kavruluyorduk deprem aldı gitti onuda Malatya tamamen hayalet şehir oldu. Fabrikalar fırsatçı oldu o yüzden bakınıyorum böyle eğer bir iş çıkarsa çıkıp gideyim diye

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,535
113
Bende Adana'da 23,500 aliyrm kirada değilim arabam vardi kumar yüzden geçen hafta satmak zorunda kaldım daha birgün maaşı ymk nasip olmadı 4 senede.bence tutar çok az
Al benden de o kadar. Bizim bi arkadas var bankayla isi olmaz. Gider maasi nakit ceker. Bi tomar parayla gelir. Ayni masi aliyoruz ben 500 lira cekmeyiyoruum 🙁

hseyinerdognn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
450
227
43
dostlar bende personelim başladım ve beğendim şuan mesaideyim dönüş yapamıyorum,
sigara disinda masraf olmadigi için baslangic ucreti gayet iyi, tabaklara sus basıp makineye atıyorum olay bu
ev denize 1dk 8 saat sonunda gidip takılıyoruz kuzenle
birikim için ideal geldi kuzenle geldik bizde
müsait olunca detay yazarım

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Dost
Bana yaz

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Antreli mi vardiyali mi gerci antalya hep vardiyali oluyordu
dostlar bende personelim başladım ve beğendim şuan mesaideyim dönüş yapamıyorum,
sigara disinda masraf olmadigi için baslangic ucreti gayet iyi, tabaklara sus basıp makineye atıyorum olay bu
ev denize 1dk 8 saat sonunda gidip takılıyoruz kuzenle
birikim için ideal geldi kuzenle geldik bizde
müsait olunca detay yazarım

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Bu işin icindeyim deyipte 12500 beğenmeyen arkadaşlar hangi otelde çalışıyor ve kaç para maaş alıyor acaba merak ettim ben Antalya'nın en iyi otelinde çalışıyorum maaş hemen hemen aynı bu ay zam gelecek bizden iyisi varmiymis merak ettimde

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,546
1,354
113
Bu işin icindeyim deyipte 12500 beğenmeyen arkadaşlar hangi otelde çalışıyor ve kaç para maaş alıyor acaba merak ettim ben Antalya'nın en iyi otelinde çalışıyorum maaş hemen hemen aynı bu ay zam gelecek bizden iyisi varmiymis merak ettimde
Valla kral hem kalacak yer hem yeme içme veriyor hemde 12.500 lira maaş veriyor iyi para

abree

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
5,748
113
Benim de Antalya veya Ege'de böyle lojmanı olan bir işe ihtiyacım var fakat elimden gelebilecek olan resepsiyon veya misafir ilişkileri gibi birşey olabilir.

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
12500 o sıcağa bile az aw iki çıplak rus görüyorsunuz diye şükür ediyoruz aw ben ordayken sizin aldığınız maaşı bahşiş alıyordum

SİYAHGECE

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,998
4,569
113
Dost valla yok lise açıktan okuyoduk onuda bıraktık. İyi kötü burada yagimizda kavruluyorduk deprem aldı gitti onuda Malatya tamamen hayalet şehir oldu. Fabrikalar fırsatçı oldu o yüzden bakınıyorum böyle eğer bir iş çıkarsa çıkıp gideyim diye
Bizim fabrika malesef o şekilde arıyor lisans olunca 23,500 önlisans 20.000 alıyor