Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Antalya 5 Yıldızlı Otelde İş İlanı

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Bulaşıkçı ekstralarla beraber ayda en az 20k kazanır antalya gibi bi yerde hemde otelde
Bu işin icindeyim deyipte 12500 beğenmeyen arkadaşlar hangi otelde çalışıyor ve kaç para maaş alıyor acaba merak ettim ben Antalya'nın en iyi otelinde çalışıyorum maaş hemen hemen aynı bu ay zam gelecek bizden iyisi varmiymis merak ettimde

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,926
3,247
113
Bende Adana'da 23,500 aliyrm kirada değilim arabam vardi kumar yüzden geçen hafta satmak zorunda kaldım daha birgün maaşı ymk nasip olmadı 4 senede.bence tutar çok az
Geçen çok kazanmıştın hepsini tekrar geri mi verdin 😥😥😥

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,926
3,247
113
Vala bende işsizim yaş 36 evli 2 çocuk var bu iş için yarın ararım bakalım

hseyinerdognn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
450
227
43
12500 o sıcağa bile az aw iki çıplak rus görüyorsunuz diye şükür ediyoruz aw ben ordayken sizin aldığınız maaşı bahşiş alıyordum
kardeşim işe ihtiyacı olanlardan daha çok mesajın var, sorun nedir anlamadım
hem tatil hemde iş biz beğendik belki gelmek isteyen olur diye paylaştım, daha iyisi varsa yeni konu aç aklımıza yatarsa bizde gelelim,
toplam 6 kişi geliyor pazartesi günü demek ki gelecek olan kişiler var, daha önceden 12500 bahşiş aldıysan işi bırakman büyük hata olmuş,
12500 üstü veriyorda ben cebime atıyormuşum gibi algı oluşuyor istemesende,
mutfak bölümlerinin çöpü atılacak çöp odasına,
3 4 saat tabak makineye atılacak angarya işler yani
herkes bunun bilincinde olarak gelecek piyasadan zerre haberimiz yok, gençler gelir tatilini yapar cebine para koyar gider diye paylaştım ve şef dedi arkadaşınız varsa çağırın ben de konu açtım
şuan elinde olan iş için ayrı konu açarsan sevinirim brom

hseyinerdognn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
450
227
43
Bulaşıkçı ekstralarla beraber ayda en az 20k kazanır antalya gibi bi yerde hemde otelde
hangi otel hemen gideyim çok ciddiyim
burada tabaklara dokunmuyorsun bile belki de ücreti bu yüzden böyle bende bu otel işine yeni girdim
bildiğin bi otel varsa gidelim?

yldrm2706

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
224
26
28
Antalya belek bölgesinde 12 ay açık olan 5 yıldızlı otelde çalışacak (sezonluk veya kalıcı) bay bayan temizlik ve bulaşık personeline ihtiyaç vardır
12.500 maaş ssk ve tüm haklar mevcuttur,
şehir dışından gelenlere lojman ev vardır.
lütfen gerçekten işe ihtiyacı olan kişiler ulaşsın.
Ekip şefi : 0552 541 84 70

dostlar ben şuan çalışıyorum ev denize sıfır
tüm öğün yemek otelden mesai saatinde olmasanız bile ortalık rus kaynıyor ben memnunum sizde gelmek istersiniz diye paylaştım..
kişisel gider dışında hiç bir masrafınız yok
knk işci lazımsa ben geleyim

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
kardeşim işe ihtiyacı olanlardan daha çok mesajın var, sorun nedir anlamadım
hem tatil hemde iş biz beğendik belki gelmek isteyen olur diye paylaştım, daha iyisi varsa yeni konu aç aklımıza yatarsa bizde gelelim,
toplam 6 kişi geliyor pazartesi günü demek ki gelecek olan kişiler var, daha önceden 12500 bahşiş aldıysan işi bırakman büyük hata olmuş,
12500 üstü veriyorda ben cebime atıyormuşum gibi algı oluşuyor istemesende,
mutfak bölümlerinin çöpü atılacak çöp odasına,
3 4 saat tabak makineye atılacak angarya işler yani
herkes bunun bilincinde olarak gelecek piyasadan zerre haberimiz yok, gençler gelir tatilini yapar cebine para koyar gider diye paylaştım ve şef dedi arkadaşınız varsa çağırın ben de konu açtım
şuan elinde olan iş için ayrı konu açarsan sevinirim brom
Yok dost sen cebine atıyon demedim
Ama kötü bir maaşı iyi gibi lanse ediyorsun trol gibi bulasiga dokunmayan bulaşıkçıyim diyorsun ben 2008 2009 da başladım otel sektörüne öyle bisey yok

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,078
464
83
Antalya belek bölgesinde 12 ay açık olan 5 yıldızlı otelde çalışacak (sezonluk veya kalıcı) bay bayan temizlik ve bulaşık personeline ihtiyaç vardır
12.500 maaş ssk ve tüm haklar mevcuttur,
şehir dışından gelenlere lojman ev vardır.
lütfen gerçekten işe ihtiyacı olan kişiler ulaşsın.
Ekip şefi : 0552 541 84 70

dostlar ben şuan çalışıyorum ev denize sıfır
tüm öğün yemek otelden mesai saatinde olmasanız bile ortalık rus kaynıyor ben memnunum sizde gelmek istersiniz diye paylaştım..
kişisel gider dışında hiç bir masrafınız yok
Güvenlik alımı varmı reis securitylerin kralıyım xsxs

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Sen antalyadamisin turizm.isindemisin 20 k veren bir otel varsa söyle ben restaurant şefliğini bırakıp Stewart olarak ise baslayim insanların aklını karıştırmayın bulaşıkçı ne extrasi alıyormuş ben 96 dan beri antalyadayim Turizmden emekli oldum senin dediğin paraları Stewart a veren bir otel ne duydum.ne.gordum Maxx Royal Gloria serenity regnum calista susesi gibi otellerde çalıştım senin dediğin paraları bahşiş hariç normal maaş la alan bırak bulasikciyi restaurant kaptanı bile yok

redkit07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,112
433
83
Sen antalyadamisin turizm.isindemisin 20 k veren bir otel varsa söyle ben restaurant şefliğini bırakıp Stewart olarak ise baslayim insanların aklını karıştırmayın bulaşıkçı ne extrasi alıyormuş ben 96 dan beri antalyadayim Turizmden emekli oldum senin dediğin paraları Stewart a veren bir otel ne duydum.ne.gordum Maxx Royal Gloria serenity regnum calista susesi gibi otellerde çalıştım senin dediğin paraları bahşiş hariç normal maaş la alan bırak bulasikciyi restaurant kaptanı bile yok
abi bende buralıyım acenta işi yapıyorum otellerle çalışıyorum yaz kış şuan da maxx royalda bi garson yazın sezonda 100 k alıyo bahşişlerle ortalama bellboyu saymıyorum bile

cemal12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
359
63
beyler danimarkada yaşayan tanıdığı olan varmı

SİYAHGECE

GÖZLERİNİN KARASINA AŞIK OLDUM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,998
4,569
113
Özelden mesaj atanlara geri dönüş sağladım başvuru linkinde bıraktım hakkınızda hayırlısı olsun

Mustafa79

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
141
24
18
Ailemle gelsem lijmanda nasıl kalacağım sorun olurmu aile ve çocuk. İhtiyacım var harbiden yaş 29