Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Antep7575 / Büyük Kupon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
20000
Kupon Oranı
3.22

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,767
999
113
Arkadaş doğru diyo vallahi bende bunun bi çekilişten çıkmıştım 100 tl geçen sene oynadım kaybettim dedi göndermedi milleti hep böyle salak yerine koyuyo uymayın şuna beter olsun bunu bu forum sayfasın da tutmucaksın da @Antep7575 vallahi içimi dökmüşsün resmen @Hayatindibi bırak beter olsun
Okuyun beyler bu @Antep7575 tanımayanlar için yatın uyuyun uymayın şuna beter olun

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,376
8,668
113
Siz iflah olmazsınız bu adam kimseye günahını vermez inşallah kuponuda kaybeder batsın da görsün milletin hakkına çok girmişliği var söz verip hiç bir zaman durmadı kalıbının adamı değil geçmiş mesajlara bakabilirsiniz kullanıcı adını yazıp boşuna takip etmeyin

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,767
999
113
Siz iflah olmazsınız bu adam kimseye günahını vermez inşallah kuponuda kaybeder batsın da görsün milletin hakkına çok girmişliği var söz verip hiç bir zaman durmadı kalıbının adamı değil geçmiş mesajlara bakabilirsiniz kullanıcı adını yazıp boşuna takip etmeyin
Yukarda yazdım yazcamı anlamıyor kimse beter olsun nu adam vallahi

Halilbirdi

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
66
17
8
Adamlar para verecek sanıp kendileri oynamış gibi maç takip ediyorlar bunlara bin lira ver adam öldürürler 😁😁😁 Allah çok verip azdirmasin az verip aratmasın yorumlara sadece gülüyorum 😁😁😁

Mansat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,344
538
113
Adamlar para verecek sanıp kendileri oynamış gibi maç takip ediyorlar bunlara bin lira ver adam öldürürler 😁😁😁 Allah çok verip azdirmasin az verip aratmasın yorumlara sadece gülüyorum 😁😁😁
Güzel kardesim istedigim maçı takip ederim bu bir ikincisi 1000 lira degil bedavaya senin gibi pisliği temizlerim

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,376
8,668
113
Bu aleyhim de konuşanları kaydediyorum o paralar adam gibi adamlara gelince hepsinin yüz ifadesini merak ediyorum
Allah aşkına adam gibi adamı geç şurada canının istediği bir kişiye 100 tl para at ayakta alkışlarım seni 😅 bizim yazdıklarımıza inanmasınlar zaten senin kullanıcı adını aramaya yazsınlar senin yazdıklarını okusunlar kim ne mal olduğunu anlar dostum ibo Show daki Asena senin kadar kıvırmamıştır emin ol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...