Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Antep7575 / Büyük Kupon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
20000
Kupon Oranı
3.22

Mansat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,344
538
113
Goias maçında başladı 2.yari

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,767
999
113
La bu adam ben bildim bileli burda.hep bi yerden para bulup geliyor basliyor kumara kazanirsam dagitim yapicam diyor bayagida kazaniyor hedefi yakaliyor ama o kdr ac gozluki 1 kere cekim yaptigini gormedim dvm ediyor kaybediyor ve kimseye daha 1 lira attiginida gormedim bu adam boyle bi adam.ruh sagligi normal deil bunun.bugun sasirdim kazanmis cekicek dagiticak sandim yine dvm etmis patlamis
Arkadaş doğru diyo vallahi bende bunun bi çekilişten çıkmıştım 100 tl geçen sene oynadım kaybettim dedi göndermedi milleti hep böyle salak yerine koyuyo uymayın şuna beter olsun bunu bu forum sayfasın da tutmucaksın da @Antep7575 vallahi içimi dökmüşsün resmen @Hayatindibi bırak beter olsun

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,278
44,521
113
Arkadaş doğru diyo vallahi bende bunun bi çekilişten çıkmıştım 100 tl geçen sene oynadım kaybettim dedi göndermedi milleti hep böyle salak yerine koyuyo uymayın şuna beter olsun bunu bu forum sayfasın da tutmucaksın da @Antep7575 vallahi içimi dökmüşsün resmen @Hayatindibi bırak beter olsun
Beter olmasin uzuluyorum ben ona yazik.bagimli olmus o allah kurtarsin.kimseyide onun durumuna dusurmesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...