Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Antep7575 / Büyük Kupon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
20000
Kupon Oranı
3.22

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
kumarcının hayatı hepaynı sabah kalk gözünü açar açmaz paralıysan siteye gırer kumarcı adam vakıt gecırmkiçin bile kumar oynar zaten hersanıye bununla hemhaliz oyuzden 10 dkda 500k olsanda yıne oynamaya devam edecen acelen yok

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,231
6,897
113
kumarcının hayatı hepaynı sabah kalk gözünü açar açmaz paralıysan siteye gırer kumarcı adam vakıt gecırmkiçin bile kumar oynar zaten hersanıye bununla hemhaliz oyuzden 10 dkda 500k olsanda yıne oynamaya devam edecen acelen yok
Param yokken full boş isem uyuyorum

kekeke

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
160
62
28
güzel tespit

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
bıdearada paranakıy harbıden cok pintiisin daha bikişiyi gördüğünü görmedim anca hava bastıgını sanıyon kızacan ama gercek bu iyi yasa ktü kaaara gecıyosan ıkı üç garibanı görde 400 500üde onlar nasıplensın kuru kuru beklıuo adamlar belkıatar dıye antepli atmaz bensize diyim

kekeke

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
160
62
28
a
bıdearada paranakıy harbıden cok pintiisin daha bikişiyi gördüğünü görmedim anca hava bastıgını sanıyon kızacan ama gercek bu iyi yasa ktü kaaara gecıyosan ıkı üç garibanı görde 400 500üde onlar nasıplensın kuru kuru beklıuo adamlar belkıatar dıye antepli atmaz bensize diyim
adamın önce borcu bitsinde boşver o sonra

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
sansı bol olsun ama bu kazanma hırsı ınsanı dibeceker cok ıyı bılıyom 18lk attıgına bakayın para sı bıtınce 100lira para oluverır adama neyse sansı bol olsun ben yatar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,278
44,521
113
La bu adam ben bildim bileli burda.hep bi yerden para bulup geliyor basliyor kumara kazanirsam dagitim yapicam diyor bayagida kazaniyor hedefi yakaliyor ama o kdr ac gozluki 1 kere cekim yaptigini gormedim dvm ediyor kaybediyor ve kimseye daha 1 lira attiginida gormedim bu adam boyle bi adam.ruh sagligi normal deil bunun.bugun sasirdim kazanmis cekicek dagiticak sandim yine dvm etmis patlamis

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,435
8,687
113
Antepli insanları bekletir kasa 500 k da olsa kaybedene kadar oynar sonra kaybettim der duru yok çok güzel kazançlar elde etdi ama durmasını bilemiyor

Mansat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,344
538
113
Para varken anlamiyosun kiymetini bu kasa bende olacakti şerefsizim hayata sıfırdan baslardim:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...