Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Antep7575 / Büyük Kupon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
20000
Kupon Oranı
3.22

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,434
8,687
113
Dakika 50'de gol oluyor sonrasında bir tane atmıyorlar gerçekten varya lanet olsun gerçek maçlar ve rulet olmazsa şuan kasam belki 500 bin idi tüm aldıklarım gerçek maçlarla ve rulet ile gitti ve gidiyor
Durmasını bilmiyorsun antepli

Freedom_Warrior

T̸e̸c̸r̸ü̸b̸e̸ ̸;̸A̸c̸ı̸n̸ı̸n̸ ̸Ö̸d̸ü̸l̸ü̸d̸ü̸r̸..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
504
489
63
Antepli geçmiş olsun şu playoff playout zıkkım maçları içimizden geçti ve geçiyor halen liglerde az çok alıyorduk yine kaldık isveçin norveçin amerikanın godoşlarına

X-RAY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,801
6,971
113
Sonuç ne patlamışmı adam

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,850
3,476
113
Sonuç ne patlamışmı adam
Ben patlar mıyım sadece biraz son kupon yüzünden düştü a
Sonuç ne patlamışmı adam
Gece yaptığım kupon son 1 golle gitti 130 milyar olacaktı yoksa şuan 82 bin TL var ve bunu ne yapıp ne edip 110 milyar yapmam lazım hırs yapmaktan korkuyorum hırs bitirir yeminle 110 bin de iddaayı bırakacagim hemde söz verdiğim kişilere atacam kayıtlı

Mamoste

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,752
12,398
113
Ben patlar mıyım sadece biraz son kupon yüzünden düştü a
Gece yaptığım kupon son 1 golle gitti 130 milyar olacaktı yoksa şuan 82 bin TL var ve bunu ne yapıp ne edip 110 milyar yapmam lazım hırs yapmaktan korkuyorum hırs bitirir yeminle 110 bin de iddaayı bırakacagim hemde söz verdiğim kişilere atacam kayıtlı
umarım kazanırsın ama bu hırsla elindekini verip üstüne borcuna borç katmasan iyi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...