Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Arkadaşlar Böyle Bir Şey Olamaz

Tufan1071

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,051
436
83
131.131. son 4 saniye celtik serbest atış kazanıyor ve ikisinide atamıyor buda yetmezmiş gibi 1 saniye kala faul yapıyor
Bu sporcularda şeref haysiyet gram kalmamış
İçimden öyle güzel cümleler yazmak geçiyor ama yazamıyorum Screenshot_20240109_053648.jpg

JoeQuanqa

Loading
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,476
13,669
113
131.131. son 4 saniye celtik serbest atış kazanıyor ve ikisinide atamıyor buda yetmezmiş gibi 1 saniye kala faul yapıyor
Bu sporcularda şeref haysiyet gram kalmamış
İçimden öyle güzel cümleler yazmak geçiyor ama yazamıyorum Ekli dosyayı görüntüle 453843
kardo son 4 saniye celtic 2 atış kaçırmadı izledim inceledi vermedi he verse saçma olurdu adam topa vurmuş sonrasında hava atışı inda aldı boston faul yaptı atış oldu son top da boston 2lik kaçırdı

Tufan1071

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,051
436
83
kardo son 4 saniye celtic 2 atış kaçırmadı izledim inceledi vermedi he verse saçma olurdu adam topa vurmuş sonrasında hava atışı inda aldı boston faul yaptı atış oldu son top da boston 2lik kaçırdı
Kardeş belki senin dediğin doğru olabilir ama son saniye hangi akla dayanarak faul yapiliyor

novaykovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
715
336
63
Hava atışı olmadı kanka. Challenge kullandı indiana baktılar buddy hield topa dokunmuş faul yok top indiana ya geçti. İndiana kenardan başlattı son saniye şut atarken porzingis faul yaptı 3 atış oldu 3 de 2 attı bitti.

JoeQuanqa

Loading
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,476
13,669
113
Hava atışı olmadı kanka. Challenge kullandı indiana baktılar buddy hield topa dokunmuş faul yok top indiana ya geçti. İndiana kenardan başlattı son saniye şut atarken porzingis faul yaptı 3 atış oldu 3 de 2 attı bitti.
ben bostonun atışı vermedi sonra kapadım açtım top indiadaydı faul olmıuştı ama bildim şey bostonun atışı iptal oldu ztn faul yoktu

Tufan1071

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,051
436
83
Kardeş bende onu diyorum işte hangi akla dayanarak faul yapıyor son saniye şerefsiz adam faul yapmak nedir ya

Tufan1071

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,051
436
83
Spor bana göre değil bunu daha iyi anladım bugün rulet en güzeli şansın şöyle şerefsizlerin elinde yada ayağında olacağına kendin oyna bat daha iyi

Masterchef25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
203
43
Chicago maçı ile bunu 4. Periyotta ikisi de uzar diye kombine yaptım 250 attım beni 22k dan etti o faulü yapan iki ayaklı iki kollu ne idugu belli olmayan organizma