Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Asgari Ücret Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Aylmz2302

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
698
145
43
ORTALAMA 2.626 TL CİVARI OLUR
RAKAMLARA DİKKAT😊

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Bi bakan cikip bugun Turkiyede yoksulluk yok diyor. Cocuklari kanadada kumarda 500 bin dolar kaybediyor. Onlara gore yok tabi. Asgari ucret ne olursa olsun ona görede zam yapacaklar herseye. Asla refah icinde yasayamazsin bu ulkede. X partisi Atatürk der ulkeyi soyar. Diğeri Allah der ulkeyi soyar. Biri milliyetcilik der ama a.ocalan idamina red vererek ipten alir adami. Digeri kürt hakki der cocuklari abdye garibanlari daga yollar.
K.bakmayin Türk milleti gerizekalidir. Hepimiz gerizekaliyiz. Ve oyuzden başa kim gelirse gelsin asla refah icinde yasayamazsiniz bu ulkede. Cunku herkes tuttugu partiye göre yorum yapiyor. Parti tutmayn hepsi ayni bok . Objektif olun. Tum siyasilerin ne oldugunu anlarsiniz.
Helal dostum bende öyle düşünüyorum ama gel gör ki insanımız takim tutar gibi parti tutuyolar yanlışa yanlış doğruya doğru demiyo kendi partisi yanlış yapsın hemen bi kılıf buluyo karşı parti yaptımı başlarlar şöyle böyle demeye bu yüzden halk kendini gelistirmedigi sürece başa gelen hangisi olursa olsun 7 sulalesine yetecek parayı götürür

NightFever

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,635
6,540
113
3 bin filan olmazda su asgari ucretli calisanlari vergiden dusurseler biraz fazla aliyim diye mesai yapuosun 8 . 9. Ayda limiti geciosun bu sefer 3 4 ay vergiye kesilio

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,969
22,555
113
Yudum 5kg yag 75-80 tl ekmek 2 tl bakkalrda bı kalıp beyaz peynır 35-40 tl yahu 1 liraya aldıgımız cekırdek bile 3 tl olmus pazarda 5 tl altında sebze kalmamıs meyve ler 10-15 tl olmus kıloları.amk 2 tane nar aldım adam tarttı 10 tl dedi ,en sıktırı boktan ekektırık 150 tl geliyo.bu ay dogalgaza 386 tl odedım dısardan 2 durum sölüyoruz 40 tl ıstıolar lahmacun olmus 8 tl sayimmi daha

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,969
22,555
113
Maasa zama gelince yuzde 12 al bi tarafına monte et o yuzdw 12 yi neye gore kıme gore verıyosun

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Halen ülkeden umudu olanlar var. Abi böyle basliklar acmayin. Yurtdisina nasil giderim . Nasil türk vatandasligindan cikabilirim. Mülteci siginma sartlari nedir. Böyle basliklar acin bi ise yarasin

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
Halen ülkeden umudu olanlar var. Abi böyle basliklar acmayin. Yurtdisina nasil giderim . Nasil türk vatandasligindan cikabilirim. Mülteci siginma sartlari nedir. Böyle basliklar acin bi ise yarasin
Olsun öyle deme sen yine yurt disinda tutunmak icin kafasi calisan adam olman lazim aç adami napsin Avrupa ABD o yüzden ne yapacagiz bilmiyorum ama elden bir şey gelmiyor bastakini tekte alacagimi bilsem feda edicem kendimide yok nasıl geceyim 2000 tane korumayı

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,969
22,555
113
Bi ülke vatandasına cıkma evden 1 ay herseyını ben karsılarım maaaınıda aşınıda faturanıda ben öderim saglıgımız duzelsin diemiyo 1 ay sadece 1ay biz neden bahsedioruz

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Bi ülke vatandasına cıkma evden 1 ay herseyını ben karsılarım maaaınıda aşınıda faturanıda ben öderim saglıgımız duzelsin diemiyo 1 ay sadece 1ay biz neden bahsedioruz
Derse para eksilir . Turkiyede fakirlik yok diyen koca gotlu bakani nasil doyuracaklar. Bunlar yuzunden artik Allah kitabada inanmiyom sogudum herseyden

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,969
22,555
113
40 milyar dolar harcanıyo ama suruyelilere 6-7 yılda paraya bakarmısınız bize yok ama ne kadar gülünç gülermisin aglarmısın sonra millet kumarda oynar adamda öldürür ülkede satar malesef

cashto63

Slot doktoru
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
268
125
43
Kardeşim hükümet ne yapsın daha önce olan parayı yollara hastanelere harcadılar daha önce turist geliyordu sebze meyve ticareti yapılıyordu ağır sanayi olmasa da hafif sanayii aletleri satılıyordu bizim yeraltı kaynağımız yok kasada para yok pandemi geldi hepsi kesildi devlet vatandaşı mı satsın para bulmak için İran yıllardır ambargo yemiş doğalgazı olduğu için kaçak satıp fazla etkilenmiyordu biz daha ambargo yersek nasıl olur düşünemiyorum modern yaşıyoruz ama cepte para yok

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,969
22,555
113
Su ölümleri bi arastırsınlar alayı para sıkıntısından alayı ya

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye