Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Asgari Ücret Ne Kadar Olur

Melikesi16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
695
349
63
Allah yardımcısı olsun tüm evlilerin hayat şartları çok zor bu zamanda
Amin kardeşim cümlemizin yardımcısı olsun Allah hepimiz isterdik gencinden yaşlısına bekarına evlisine iyi bir hayatımız olsun zenginlipi at kenara geçimimizi rahat bir şekilde yapıp sosyal hayatımızı yaşayabilsek bir çoğumuzun burda işi olmaz zaten ki dediklerim inan sadece insan gibi yaşayabilmek zenginlik falan depil ama malesef hayat bizi çeşitli bataklıklara itiyor imkanlar şartlar çok zor ister istemez yanlış yollara girebiliyor insan

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
Amin kardeşim cümlemizin yardımcısı olsun Allah hepimiz isterdik gencinden yaşlısına bekarına evlisine iyi bir hayatımız olsun zenginlipi at kenara geçimimizi rahat bir şekilde yapıp sosyal hayatımızı yaşayabilsek bir çoğumuzun burda işi olmaz zaten ki dediklerim inan sadece insan gibi yaşayabilmek zenginlik falan depil ama malesef hayat bizi çeşitli bataklıklara itiyor imkanlar şartlar çok zor ister istemez yanlış yollara girebiliyor insan
Bizi yönetenler utansın dost onlar yüzünden bu halde bu millet pırıl pırıl insan dolu şu ülkede ama insanları yoksulluğa bataklığa sürüklemeye başladılar zamanı gelince herkes yaptığını çeker dost bu devran hep böyle gitmez

Melikesi16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
695
349
63
Bizi yönetenler utansın dost onlar yüzünden bu halde bu millet pırıl pırıl insan dolu şu ülkede ama insanları yoksulluğa bataklığa sürüklemeye başladılar zamanı gelince herkes yaptığını çeker dost bu devran hep böyle gitmez
Mutlaka dost keser döner sap döner katılıyorum fakat inan olan hep bize en güzel yıllarımıxı heba ediyoruz malesef bizim inan ki farklı ülkeler gezip farklı hobiler edinip bir çok dalda kendimizi geliştirip hayatın tadını çıkarmamız gereken yıllarda biz burda bonus varmı kanka 20-50 atarmısın rezilliği yaşıyoruz 4-5 bin TL kazanınca paraya koyduk diyoruz oysa ki halimiz itten beter dediğin gibi senin benim suçum değil ama olan hep sana bana işte

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
Mutlaka dost keser döner sap döner katılıyorum fakat inan olan hep bize en güzel yıllarımıxı heba ediyoruz malesef bizim inan ki farklı ülkeler gezip farklı hobiler edinip bir çok dalda kendimizi geliştirip hayatın tadını çıkarmamız gereken yıllarda biz burda bonus varmı kanka 20-50 atarmısın rezilliği yaşıyoruz 4-5 bin TL kazanınca paraya koyduk diyoruz oysa ki halimiz itten beter dediğin gibi senin benim suçum değil ama olan hep sana bana işte
Son 1 sene dost dişini sık hee gene çok güllük gülistanlık olmaz ama hiç olmazsa bu kadar adaletsizlik olmaz

HAYALET07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
464
107
43
İYİ OLCAK KARDESİM İNSAALLAH BU MILLET ARTIK GERCEGI GORDU 20 YILDIR

Melikesi16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
695
349
63
Bunlar gelemez dost millet gözünü açtı tabi muhalefet sigirlik yapmazsa
Valla inan güvenemiyorum tam bizim milletten herşey beklenir abi seçime çok ax zaman kala bi faiz artırımı doları euroyı çek geriye millete 2 şer bin yardım dağıt aha düzeldik diyecek yine bunlara vericek enayi inan çok örneklerini 20 yıldır görüyoruZ inşallah öyle olmaz ne diyelim

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
Valla inan güvenemiyorum tam bizim milletten herşey beklenir abi seçime çok ax zaman kala bi faiz artırımı doları euroyı çek geriye millete 2 şer bin yardım dağıt aha düzeldik diyecek yine bunlara vericek enayi inan çok örneklerini 20 yıldır görüyoruZ inşallah öyle olmaz ne diyelim
Dost o hikayeler eskidi artık kimse yemez o numaraları kesin gitcekler

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
5500tl hayırlı olsun

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,311
28,016
113
Asgari ücreti açıklamadan sigaraya zam yaptı gral millet vekili maşi 56 bin olmuş yazık gecinemiyorlar tabi eğer Allah katında 1 lira hakkıma geciryorlarsa haram zıkkım olsun

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
sayfa ıkıde demıstım heralde 5500olur dıye nokta atıyorum:D ara zam vereceklermıs secımde oy toplamak ıcın sen ver ozaman zammı bak nası oyu basıyom baska partıye teyyup bey

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
Asgari ücreti açıklamadan sigaraya zam yaptı gral millet vekili maşi 56 bin olmuş yazık gecinemiyorlar tabi eğer Allah katında 1 lira hakkıma geciryorlarsa haram zıkkım olsun
hakkın gecmıyosa bende adam deılım cehennemde yanarken ben gorecem o allahsızları

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
bugun açıklarsa bısonrakı aya zamlı alacak mıllet ama yarın acıklarsa ıkı ay sonra zamlı alacak devlet yas tahtaya basarmı bugun açıklayıp yarın açıklar 5500der gecer emın olun gecen sene de aynı konu vardı sıze dedım maas 4bın olursa eyvah dersınız kımse ınanmadı sımdı mıllet kan ağlıyo bugun o zammı vermesı lazım ama bugunde o zammı vermez devlletten gelecek hayır allahtan gelsın aman
burdaymıs nokta atısım