Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Asgari Ücret Ne Kadar Olur

Ferat123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,825
917
113
sayfa ıkıde demıstım heralde 5500olur dıye nokta atıyorum:D ara zam vereceklermıs secımde oy toplamak ıcın sen ver ozaman zammı bak nası oyu basıyom baska partıye teyyup bey
Rulett dene bilader

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
Bir iki ay içinde tarihte görülmemiş zamlar geliyormuş
suan zam gelmez kanka oy zamnı gelıyo sımdı fıyatlara ayar cekecekler secımlerı alırlarsa vay halımıze ozaman ıste ortada ne asgerı ucret kalır nede turkıye

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
herkez yolunda kardesım kım nıye sorgulayacakkı garıbanda dusmus ekmegının derdıne a dese hapıs dıye kımse ses etmıyo böle devam eder bu ülkede durumlar

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,311
28,016
113
hakkın gecmıyosa bende adam deılım cehennemde yanarken ben gorecem o allahsızları
Bunlarin vicdani nasıl rahat ediyor anlamıyorum çik kürsüye iki bağır bir önerge ye evet veya hayır de 56 bin maaş al cumhur başkanı A dese alkış tut adam küfür etse alkislamazlarsa adam değilim yeminle gına geldi artık bir yolunu bulup defolup gidicem ülkeden bir markete giriyorum 10 parça şey 500 lira oda bir hafta gitmiyor Suriyelilere çeyiz yardımı yapıyorlar Suriyeli ev yapıyor lar Ben 30 yaşında adamım bu iktidara birkere oy vermedim din üzerinden siyaset yapıyorlar hala bunların peşinden gidenlerinde vicdani yok bunlar ülke gençlerinin bile umudunu çaldılar

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
Bunlarin vicdani nasıl rahat ediyor anlamıyorum çik kürsüye iki bağır bir önerge ye evet veya hayır de 56 bin maaş al cumhur başkanı A dese alkış tut adam küfür etse alkislamazlarsa adam değilim yeminle gına geldi artık bir yolunu bulup defolup gidicem ülkeden bir markete giriyorum 10 parça şey 500 lira oda bir hafta gitmiyor Suriyelilere çeyiz yardımı yapıyorlar Suriyeli ev yapıyor lar Ben 30 yaşında adamım bu iktidara birkere oy vermedim din üzerinden siyaset yapıyorlar hala bunların peşinden gidenlerinde vicdani yok bunlar ülke gençlerinin bile umudunu çaldılar
işimiz zor kardesım allah yardımcımız olsun yoksa gercekten halımız perısan

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,311
28,016
113
işimiz zor kardesım allah yardımcımız olsun yoksa gercekten halımız perısan
4 kişilik bir alie 15 TL.den 3.ögün çay simit yese aylık 5400 yapıyor bak sadece çay simit
Tayyibin dediği gibi bu zalim yönetim bu aziz millete.bir çayla bir simiti bile layık görmüyor bunların peşinden nasıl gideceksiniz ..

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
5500 zor verdiler dedim 6000 bile zor diye

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,311
28,016
113
Bu sığırlar bizi yönetiyo işte köfte ne bekliyon 5 yaşındaki çocuk aklı yok bunlarda ya da bizle dalga geçiyorlar
Doğruları niye konuşayım gardaş gözümu kulağımı kapatır aylık 50 100 k parama bakarım sen sürün aw banane