Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Askerde Ekonomi HK.

Dodo38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,182
720
113
Ee telefon işini napıosun askerde
Ben istanbulda yaptım distum 6binden fazla ezdim telefonu ilk başta goturme kullanamazsın zaten ust devre kullandirtmaz 1 ay sonra falan getirttir hangi komutan karışıyo hangisi karışmiyo rahat anlarsın ben yazıcıydım kafam rahattı sonra atıldık yazıcılıktan telefondan mahkemeye çıktim 7 gun askerlik uzadı

dancy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,859
15,693
113
Ben istanbulda yaptım distum 6binden fazla ezdim telefonu ilk başta goturme kullanamazsın zaten ust devre kullandirtmaz 1 ay sonra falan getirttir hangi komutan karışıyo hangisi karışmiyo rahat anlarsın ben yazıcıydım kafam rahattı sonra atıldık yazıcılıktan telefondan mahkemeye çıktim 7 gun askerlik uzadı
7 gün büyük ceza:)

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,973
6,764
113
Beyler yaş oldu 30 hâlâ gidemedik askere. Muhtemelen kasım gibi gideceğim. Sizce 6 aylik süre zarfinda ortalama ne kadar para gider?(not:sigara kullanan birisiyim)
Günümüz şartlarında 5 6 bin yersin rahat ben 2010 da 8 bin kadar yedim 15 ay yapmıştım

gdanskayeni

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,828
811
113
Çarşı yasak arkadaş gidiyo korono yüzünden çarşılar iptal günden düşülüyo

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
O değilde 1 2 salata yüzünden kac kere üstümüzden geçtiler normalde gece silahlıktım kafam rahat gündüz içtima ya katılır yatarım aksama 5te kalkar yemegi yer 2 kaynatır 7de göreve geçiyodum. Bir salata nöbet yerini terketmiş diye zaten öğle 11 gibi yatmıstım 12bucukta öğle içtimasına kaldılar uykusuzum 2 saat eğitim bi de ramazan orucluyum karnım ac uykusuz bayılcaktım zaten yalan olmasın ya 2 ya 3 kişi bayıldı bi salata yüzünden :D bayılmakta suc mk dayanıklılık eğitimi var :D
Hakkimi helal etmiyorum o salataliklara bende :D

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,477
4,456
113
Ahaha adam telefon götürme üst devren kullandırmaz demiş görende 15 ay askerlik var sanır bitti gayri yok devrecilik yok sıracilik

Dodo38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,182
720
113
Ahaha adam telefon götürme üst devren kullandırmaz demiş görende 15 ay askerlik var sanır bitti gayri yok devrecilik yok sıracilik
Ben 6 ay yaptim dostum siracilik devam ediyor ilk gunden hickimse telefonla oynatmiyor bazi birliklerde hic izin vermiyolar doguda serbest ama gidince gorurler

curry

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
788
284
63
4-5 k ne parasından bahsediyorsunuz alaçatıda mı askerlik yapıyorsunuz :d

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
6 ayda 10-15 arası yersin keyfine düşkünsen

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,182
1,218
113
Ee telefon işini napıosun askerde
hacı sen yanında gotur telefonu ama içeri sokma orda esnaf kısımlarımda telefonu saklıyan insanlar vardır askeriye etrafında onlara bırak zamanla içeri alirsin ortama ayak uydurunca

dancy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,859
15,693
113
hacı sen yanında gotur telefonu ama içeri sokma orda esnaf kısımlarımda telefonu saklıyan insanlar vardır askeriye etrafında onlara bırak zamanla içeri alirsin ortama ayak uydurunca
Tanımadığın adama telefon mu verilir