Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Askerde Ekonomi HK.

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,182
1,218
113
Adam ifsaci cıktı. +18 diyor😂
hacı vala normal birşey yani 12 ay yaptım bir şekilde gidermen gerekiyor o işi başta şap vurmuşlardı acemilikte hissetmemiştimde usta birliginde çok tehlikeli yani sen dursan o durmuyo :D

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
2011 de Hakkari de yaptım acemi birliği Ispartaydı orda 800 lira yemiştim 55 gün de sigara kullanmıyorum ama usta birliğinde aylık 240 lira alıyorduk evden 1 tl bile istemedim çarşı da yoktu bizde para biriktirip samsung galaxy S2 almıştım o zaman :D batıya düşersen 5 6 bin civarı yeter sana doğuya düşersen evden para istemezsin çarşı filan da yok bu arada hayırlı tezkereler şimdiden dost :)

dancy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,859
15,693
113
2011 de Hakkari de yaptım acemi birliği Ispartaydı orda 800 lira yemiştim 55 gün de sigara kullanmıyorum ama usta birliğinde aylık 240 lira alıyorduk evden 1 tl bile istemedim çarşı da yoktu bizde para biriktirip samsung galaxy S2 almıştım o zaman :D batıya düşersen 5 6 bin civarı yeter sana doğuya düşersen evden para istemezsin çarşı filan da yok bu arada hayırlı tezkereler şimdiden dost :)
Daha belli değil ama sağol dost

mehmetali42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
338
77
28
çarşıda çıkıp orda burda yiyip içmene bağlı reis kesinlikle ayda 1k çok ya

Artuza

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
307
60
28
Parası olupta askere giden bana göre yanlış yapıyor. Askerliği en rahat yapanlardan birisiyim ama gerçekten yapılacak şey değil.

sanameterio

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,904
3,192
113
merhaba arkadaşlar askere giderken yol iaşe parası sevk belgesi aldıktan kaç gün sonra yatar

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,990
113
8-10 arası lux keyfine bagli olarak degisirİki yakamı sikacagim diyorsan 3-4 e cikartirsin