Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Askere 1 Gün Geç Teslim Olmak

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,734
10,354
113
İdama kadar gider

Ewoesen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
210
112
43
ben 5 gun erken gıttım 12 gun gec cıktım mk ızın dönuslerınde takmıştım hep :) 93/1

inflame

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
898
617
93
Dostlar bilen var mı teslim tarihinden 1 gün geçse sorun olur mu?
ben 15 ay askerlik yaptım. kolumu kırmıştım 1.5 ay geç gittim. 15 ay yapacakken bu geç gitmemle 17 ay yaptırdılar :D :D sağlık bile askerliği durdurumadı

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Önerisi falan olan var mı beyler bedelli bakıyorum ama süre az 80 k verilir mi ? Yoksa gitmek mi mantıklı. Askerlik olayından feci tırsıyorum zaman geçmeyecek falan diye. Ama bir yandan da gidip başlamak da gerek.

Eserresen

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
87
65
18
Önerisi falan olan var mı beyler bedelli bakıyorum ama süre az 80 k verilir mi ? Yoksa gitmek mi mantıklı. Askerlik olayından feci tırsıyorum zaman geçmeyecek falan diye. Ama bir yandan da gidip başlamak da gerek.
Gitmek Tabiki de mantıklı 23 yaşındayım Şuan 6 ay yaptım teskereyi alalı 1 sene oluyor. Bi 6 ay daha olsa yaparım

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Gitmek Tabiki de mantıklı 23 yaşındayım Şuan 6 ay yaptım teskereyi alalı 1 sene oluyor. Bi 6 ay daha olsa yaparım
Zorlanacağımız bir durum olur mu acaba dost acemi ve usta birliği farkı nedir? Ben iki üniversite bitirdim dolayısıyla yaş büyük

Eserresen

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
87
65
18
Zorlanacağımız bir durum olur mu acaba dost acemi ve usta birliği farkı nedir? Ben iki üniversite bitirdim dolayısıyla yaş büyük
Senden küçük rütbeliler emir verir mesela trakör römorkuna ağaçlık alandaki taşları doldurursun kazma kürek saçma sapan şeyler yaparsın vs vs 2-4 nöbeti se sıkıntı. 22.00 uyu 01.30 kalk hazırlan 02.00 nöbet yerine git soğukta 2 saat dikil 4.15 koğuşa dön uyu 05.45 geri uyan 😂😂😂

Eserresen

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
87
65
18
Bu arada ben 20 yaşında gittim orda en küçük bendim ortalama 28-30

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Senden küçük rütbeliler emir verir mesela trakör römorkuna ağaçlık alandaki taşları doldurursun kazma kürek saçma sapan şeyler yaparsın vs vs 2-4 nöbeti se sıkıntı. 22.00 uyu 01.30 kalk hazırlan 02.00 nöbet yerine git soğukta 2 saat dikil 4.15 koğuşa dön uyu 05.45 geri uyan 😂😂😂
Yine de 6 ay olsa yaparsın he. Vay be ne sabır varmış

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,794
5,588
113
senden küçük rütbeliler emir verir derken kısa dönemse onbaşı olarak yapacak zaten sıradan bir er isterse 10 aylık olsun bir halt yiyemez çavuş içtima zamanı düzeni sağlamak için çök kalk falan yaptırır anca o onuda herkes yapar sende yaparsın kişiye özel yaptıramaz bilir başına geleceği salak değilse

Yazlık

BJK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,496
6,596
113
senden küçük rütbeliler emir verir derken kısa dönemse onbaşı olarak yapacak zaten sıradan bir er isterse 10 aylık olsun bir halt yiyemez çavuş içtima zamanı düzeni sağlamak için çök kalk falan yaptırır anca o onuda herkes yapar sende yaparsın kişiye özel yaptıramaz bilir başına geleceği salak değilse
4 Kere üst üste 2 6 nöbet yazdılar yukarıda yazmışlar 2 4 diye 2 saat mi turkiyede

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,794
5,588
113
4 Kere üst üste 2 6 nöbet yazdılar yukarıda yazmışlar 2 4 diye 2 saat mi turkiyede
evet 2 saat nöbet 2 saat ara sonra tekrar 2 saat nöbet şeklinde günde 4-6 saat civarı olur genelde benim dediğim emniyet muhafız bölüğü için geçerli diğer bölükler kendi yerlerinde tutar sadece gerçek mermi olmaz kısa ve kolay olur takılı olan plastik olsada yanında gerçek mermi çelik yelek,kompozit başlık nizamiye ve belli karakolların nöbetlerini tutan emniyet muhafız bölüğündeki nöbetçi askerlere verilir sadece

random

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,920
2,912
113
Benim gittiğim dönem bedelli 15 k idi ama ozamanlar ekonomik olarak herşey ucuzdu ilk gittiğimde ne işin var niye geldin dedim kendi kendime ama zamanla alışıyorsun dokunmuyor ama ben hiç bir zaman 2 saat nöbet tutamadım sabit 12 saat sadece arada yemek molası Hakkarili olan arkadaşlar bilir oranın soğugunu gececiydim ben akşam 7 sabah 7 sıfır uyku 😂 ama tabi sana şimdi benim yaptığım gibi yapacaksın diye bir kaide de yok ya daha kötüsü cıkar ya da daha iyisi tamamen şans kumar gibi işte