Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Askere 1 Gün Geç Teslim Olmak

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Bende öyleydim iş güçten dolayı 2024 e tecil ettiler nefes aldım her çevirmede ruhsat verince normal polis bekleyip tutanak yazıyorlardı rahatladım
Açık lise mezunuyum sonra normal yada üniden kayıt olmadım tekrar tecil olmaz diyolar artık ne kadar doğru bilmiyorum

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Dostlar bilen var mı teslim tarihinden 1 gün geçse sorun olur mu?
Erken gidince ödul vermedikleri gibi 1-2 gun gec gidince bir cezasida yok.belki arkadaslarin terhis olurken sen 1 gun gec cikarsin o biraz koyuyor zira saat sayiyorsun o gun.ben erken gittigim icin samimi olmustum komutanlarla 1-2 gunde cavus olmustum😂

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,909
24,786
113
15 ay askerlik yapan benim gibi kardeşlerim sigara yakıyor suan :)

rebayy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,170
1,070
113
Ben 7 yildir kacak durumdayim bakalim ne olacak
4 yildirda bakaya gorunuyorum

Beyblade03

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,480
4,785
113
Dostlar Merhaba, Ben Ekim sonu Kasım başı tecili bozdurdum, benim e devlette şuanda 02.02.2023e kadar askerlikle ilişiği yoktur yazıyor. Bu ne demek 2 şubattan sonra kaçak durumuna falan mı düşücem. Tahmini ne zaman askere alırlar bilgisi olan var mı?

Caffcaff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,106
349
83
2015 de askerliği tecil ettirmek için şubeye gitmiştim şubeden bana sen 1 haftalık (7) günlük kaçaksın iyi ki çevirmeye falan yakalanmamışsın dediler, 125₺ para cezası kestiler erken ödeme 91.25₺ ödedim, tecilim bu 2023 ün sonunda bitiyor hâla gitmedim askerliğe 😬😬