Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Aslı Ceza Mahkemesi

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Adamın adına nasıl kredi kartı çıkıyor ilginç bizim burda 11 yıllık şubedeki kredi müdürü kimliğimiz yok diye babama işlem yapmadi

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
peki dolandırıcılık senin hesabından oluyorsa :) 3-5 yıl önce paparayı kiralamıştım sonra ne bk yedim diyerek arayıp kapattırdım zaten papara da daha geri açmadı hesabımı şu ana kadar karşıma çıkmadı bir şey ama kiraladığım kişi ben kapattırana kadar birilerine tokat attıysa nolur :)
Birşey olmaz inşallah da hesabını kiralama sıkıntılı işler

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Geçenlerde birininde kripto parasını çalmışlar hesabından sonradan çıktı ki Türk Telekom bayisinden hattı iptal edilip yeni hat alınmis bayi sahibi ve 5 kişi tutuklandı kesin banka memurununda parmağı vardır

kinguz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
83
28
2000 TL için abi bir insan kendine niye bunu yapar
benim tahminim şu bu meblağlar çok küçük paralar ve cezası ne olabilir ki diye düşünüyor ve daha da önemlisi bunun için üstüne gitmez şikayetçi olmaz diye düşünüyorlar bence ama sen iyi yapmışsın. Tebrik ettim. Misal Ocak'ta bir davam var bende müştekiyim. Mobil ödemeden sadece 360 tl tokatlanmıştım 2 yıl oldu aşağı yukarı çok kanıma dokundu. 360 lira beni zengin etmez ama bildiğim yerden yapmayıp oradan yapıp tokat yiyince dellendim hemen bilişim şubeye gittim şikayetçi oldum. Sırf sitesi kapansın iş uzasın zarar görsün diye dava açıldı adam zaten eskişehirde hapisteymiş dolandırıcılıktan ahahahaha :)

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,529
4,556
113
benim tahminim şu bu meblağlar çok küçük paralar ve cezası ne olabilir ki diye düşünüyor ve daha da önemlisi bunun için üstüne gitmez şikayetçi olmaz diye düşünüyorlar bence ama sen iyi yapmışsın. Tebrik ettim. Misal Ocak'ta bir davam var bende müştekiyim. Mobil ödemeden sadece 360 tl tokatlanmıştım 2 yıl oldu aşağı yukarı çok kanıma dokundu. 360 lira beni zengin etmez ama bildiğim yerden yapmayıp oradan yapıp tokat yiyince dellendim hemen bilişim şubeye gittim şikayetçi oldum. Sırf sitesi kapansın iş uzasın zarar görsün diye dava açıldı adam zaten eskişehirde hapisteymiş dolandırıcılıktan ahahahaha :)
Vlla kanka 5 kişiyide dolandirmis 2000 banka bendende alamadi :D ins buda girer cezaevine

tonymontana

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,879
1,278
113
zaten hapiste olan adama ikinci bir dava şoku :D
ben avluda gezıyom ben ne yaptım mk falan demıstır

kinguz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
83
28
zaten hapiste olan adama ikinci bir dava şoku :D
ben avluda gezıyom ben ne yaptım mk falan demıstır
bilsem şikayetçi olmazdım ama beni tokatlarken dışarıdaydı kesin benden sonra kimler şikayetçi olduysa artık adamı tıkmışlar içeri :D başıma bu tür şeyler çok geldi ya hesap kiralamayı ondan sordum. Suçun büyüğü küçüğü olmaz ama insanın adı dolandırıcı, sapık gibi yüz kızartıcı suçlarla anılması çok gurur kırıcı olsa gerek

tonymontana

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,879
1,278
113
bilsem şikayetçi olmazdım ama beni tokatlarken dışarıdaydı kesin benden sonra kimler şikayetçi olduysa artık adamı tıkmışlar içeri :D başıma bu tür şeyler çok geldi ya hesap kiralamayı ondan sordum. Suçun büyüğü küçüğü olmaz ama insanın adı dolandırıcı, sapık gibi yüz kızartıcı suçlarla anılması çok gurur kırıcı olsa gerek
cevre,aile,büyüme kosulları bir insanı daha doğduğu an suçlu yapabilir. ki öyle