Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bahibi 600 TL Freebet Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,862
1,104
113
Ya hesap kapanmamış girişi durdurmuslar guncelleme var heralde yada operasyon cekiyorlar

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,019
73,935
113
Ama rixsiz oynadigimda hep kaybediyorum nedense 1 TL'ye 700 turda bonusa girmez mi girmiyor isde nezaman beti yukseltsem peş peşe giriyor herzaman o rikside alamıyorum en son geçen hafta aldım 30 k kazandım 500 TL yatırıp 24 TL ile spin cevirdim
Evet 1000 tl yi bonus buy ya da küçük betten farmla 10k yapmak imkansız gibi bir şey slotta tek ihtimal kasaya göre yüksekten çevirip bonus yakalamak başka türlü mümkün değil olmuyor

Aslan4134

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,612
360
83
Göndermediklerinin çoğu multidir.yada hesap acarken hata verip ikinci hesabi acanlar

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,162
9,583
113
Evet 1000 tl yi bonus buy ya da küçük betten farmla 10k yapmak imkansız gibi bir şey slotta tek ihtimal kasaya göre yüksekten çevirip bonus yakalamak başka türlü mümkün değil olmuyor
Ben genelde farmda kasayı 40/100 arasına boluyorum
Buybonusdada 3 ile 5 e bölüp satın alım yapıyorum bunların üstüne çıkmak gereksiz zaman kaybı altinada inmek riks bence

Der Leanderturm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
828
409
63
Kanka zaten onay vermeye basladiklarin da hepsine birden veriyolar senin cekim 36 saat, benim cekim 22 saat oldu ama aprovedler arasi oynayacagi 5-10 dakika bisey biraz sabret max 48 saat icinde odeyeceklerini dusunuyorum
Arkadaşlar site büyük ihtimalle youwin uzantılı . 48 saat içinde gelir benimde 25 saat oldu . Adamlar ödemeyecek olsa o kadar saat bekletmezler . Site payfixin3 paparasına site henüz yatırım almadığı için dışardan para girişi olmuyor . 5 6 saatte bir kendileri yüklüyorlardır . Yüklediklerine gönderiip yenilerine approved veriyorlar işte neyi anlamıyorsunuz ??

Bonusta bitmemiş , artık yeni üyelere bir dahaki gün 15 te eklenecek youwinde aynı şeyi yapıyor bonus konusunda girin bir okuyun bonus sayfasını . Ne salak adam dolu burası

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
638
739
93
siteyi bi arkadaş ile paylaşmıştım. 24 saat önce cekim vermiş parası gelmiş arkadaşlar mesaj atti

(Sordum dün sabah 10 da cekim vermiş saat 11 de gelmiş bugün
IMG_20240618_162338_166.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...