Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bahigo 25 FreeSpin (Yatırım Şartsız)

pearce95

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
407
24
18
bende de yok ya hem yatırımım da var daha önceden son 6 ayda falan

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Bu telefon da ne yazmak istesem kendisi bı harf ekliyor City ne aq cart curt u cart City yaptı :)

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
belge onaylamadıysan hiç yatırım yapma en ince ayrıntısına kadar belge inceleyen site bi bunlarda gördüm bana eziyet olmuştu sinir bozucular yatırım yapmam daha dedim sonunda.

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
belge onaylamadıysan hiç yatırım yapma en ince ayrıntısına kadar belge inceleyen site bi bunlarda gördüm bana eziyet olmuştu sinir bozucular yatırım yapmam daha dedim sonunda.
güvenilir olsunda belge onayı uzun sürsün arkadasım ...

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
bu sitenin son verdiği freespini çevirip 500 yaptım çekim yapacaktım kimlik ön yüzü ile ikametgah istediler yolladım kimlik iyi çıkmamış adres için de fatura yollayın dediler bir daha yolladım bu sefer tekrar ikametgah yollayın bir de kimlik yüzünüze tutulmuş selfie yollayın dediler yine yolladım onaylanması derken 2-3 gün uğraştırdılar o arada ben de kaybetmiştim parayı sonra baktım belgelerin hepsinde onaylandı yazıyor çok kasıyorlar belge falan bir de 22:00 dan sonra çekim yok canlı yardım yok hiç uğraşılacak site değil