Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bahigo 25 FreeSpin (Yatırım Şartsız)

bedof34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,601
727
113
Çekim yapan oldu mu siteden ?
Bonusla 230 TL çektim sadece ben değil en az 40-50 kişiye ayni gün içinde bonusu ödemesi yapıldığına sahitim.. Bakiyesi olan varsa tereddüt etmesin erken olur geç olur onu bilmem ama ödeme sıkıntısı yasamazssiniz..

Musttyy17

Üye
Yeni Üye
11
3
3
bu sitenin son verdiği freespini çevirip 500 yaptım çekim yapacaktım kimlik ön yüzü ile ikametgah istediler yolladım kimlik iyi çıkmamış adres için de fatura yollayın dediler bir daha yolladım bu sefer tekrar ikametgah yollayın bir de kimlik yüzünüze tutulmuş selfie yollayın dediler yine yolladım onaylanması derken 2-3 gün uğraştırdılar o arada ben de kaybetmiştim parayı sonra baktım belgelerin hepsinde onaylandı yazıyor çok kasıyorlar belge falan bir de 22:00 dan sonra çekim yok canlı yardım yok hiç uğraşılacak site değil
Aynı şeyleri bende yaşadım da çekimimi de sağlam bir şekilde aldım 850 lira Bonus kazancım vardı çektim o parayı yememen gerekiyordu yoksa ödeme yapıyolar

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
bu sitenin son verdiği freespini çevirip 500 yaptım çekim yapacaktım kimlik ön yüzü ile ikametgah istediler yolladım kimlik iyi çıkmamış adres için de fatura yollayın dediler bir daha yolladım bu sefer tekrar ikametgah yollayın bir de kimlik yüzünüze tutulmuş selfie yollayın dediler yine yolladım onaylanması derken 2-3 gün uğraştırdılar o arada ben de kaybetmiştim parayı sonra baktım belgelerin hepsinde onaylandı yazıyor çok kasıyorlar belge falan bir de 22:00 dan sonra çekim yok canlı yardım yok hiç uğraşılacak site değil
Demek istedigim buydu iste sanki devlet dairesine eleman aliyorlar utanmasa sicil kaydı isteyecek