Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Basireti ve Nasipi Kapanmak Gerçek Mi?

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Arkadaşlar daha öncede konu açtım, halen elimi neye atsam kuruyor. 200 lirayla girsem de 2 bin lirayla girsemde öyle hikayelerle kaybediyorum ki ağzım kalıyor gerçekten. Bir Hacıya hocaya mı okutsam kendimi konu kumardan da ibaret değil abi otobüs bekliyorum bir yere yetisicem dün otobüs iptal edilmiş spor ayakkabı alıp sokağa çıktım bir anda yağmur yağmaya başladı. Günlerdir slot oynuyorum zaten tüm parami yiyor dedim bir sporda deniyim 3000 attım 5150 para alicam 41.5 üst dedim bakın açın maçı 4 dakika 4 sayı vardı 2 dakika 2 sayı oldu ve 41 de bitti bunun bir açıklaması yok bomboş iki üç turnike kaçtı koca takımlar şike yaptı dese biri inanırım ama benim oynadığım için😂 Aynı olayları yaşayan var mı elini çöle atsa yağmur yağdırarak?
Bu ara herkes oyle hocam biz gecen aylarda 20k kasalarla oynuyorduk ben 2-3 aydir 100-200 lirayla oynuyorum bazen onuda bulamiyorum.hangi maca atsam ya 1 basketle yatiyor ya tek gol ya tek korner.hepsi yatiyor.

ftmdnz

EdaDnz
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
126
41
28
Yaşım 30 un biraz üzerinde tam rakam belirtmek istemiyorum ama 2013 den bu yana milyonlar bazında borç ödedim 2013 yılındaki milyon borç ile suan ki para değerine göre 200 bin borç hicbisey değil sağlığın yerindeyse yaşınında değerini bilerek kumarla borç kapatmaya çalışma oynama demiyorum oyna ama borcu kapatmani kumara bağlama yoksa eksilmez yükselir borç
Ayn oylee bak ne guzel.izah etti

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,406
1,012
113
Yaşım 30 un biraz üzerinde tam rakam belirtmek istemiyorum ama 2013 den bu yana milyonlar bazında borç ödedim 2013 yılındaki milyon borç ile suan ki para değerine göre 200 bin borç hicbisey değil sağlığın yerindeyse yaşınında değerini bilerek kumarla borç kapatmaya çalışma oynama demiyorum oyna ama borcu kapatmani kumara bağlama yoksa eksilmez yükselir borç
Çok teşekkür ederim üstadım çok haklısın. Çevremde de var sayısız borç kapatan insanlar. Düzen çok önemli gelen ve giden belli oldu mu bir iki bilemedin beş senede her şey duzelir. Ben de eskiye göre çok az oynuyorum hatalarımdan xers aldım iki üç ay önce 20 30 bin girip kaybettigim oluyordu şuan çok daha temkinliyim borçlardan dolayı mecburum azaltmaya da. İnşallah tamamrn de bırakıp temiz bir sayfa açarım 30a kadar

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,406
1,012
113
Bu ara herkes oyle hocam biz gecen aylarda 20k kasalarla oynuyorduk ben 2-3 aydir 100-200 lirayla oynuyorum bazen onuda bulamiyorum.hangi maca atsam ya 1 basketle yatiyor ya tek gol ya tek korner.hepsi yatiyor.
Cidden hepimiz tamamen bırakmalıyız yemin ediyorum bir milyon kazanalım bir milyon kaybederiz. Kumarın mantıklısı yoktur bunu anladık iyice

ftmdnz

EdaDnz
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
126
41
28
Çok teşekkür ederim üstadım çok haklısın. Çevremde de var sayısız borç kapatan insanlar. Düzen çok önemli gelen ve giden belli oldu mu bir iki bilemedin beş senede her şey duzelir. Ben de eskiye göre çok az oynuyorum hatalarımdan xers aldım iki üç ay önce 20 30 bin girip kaybettigim oluyordu şuan çok daha temkinliyim borçlardan dolayı mecburum azaltmaya da. İnşallah tamamrn de bırakıp temiz bir sayfa açarım 30a kadar
İnsallahh

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,604
2,943
113
Spor ayakkabı ile dışarı çıkıyorum yağmur yağıyor..

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,831
5,962
113
Ben eskiden 20 taksitle 20 bin kredi ödüyodum mesela şimdi sende öyle düşün 20 taksitlik borcun var sadece