Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Bayramyay1/ Basketbol Kuponları

Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
2.57

Rastaman35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,837
1,316
113
Olmayanın arkasından knşmayalm boşver
Dogru diyon ama ben yüzüne karsı söyliym adamın etkinliklerinden dilenci gibi beklıyordun ve x x forumlarda sureklı goruyorum 3ü 5 in pesinden kosuyosun bro baskası dese anlarım da sen bence hic yorum yapma yanlıs anlama da ortamı germek icin demedim de dogru söze ne denir bayro tebrıkler

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Dogru diyon ama ben yüzüne karsı söyliym adamın etkinliklerinden dilenci gibi beklıyordun ve x x forumlarda sureklı goruyorum 3ü 5 in pesinden kosuyosun bro baskası dese anlarım da sen bence hic yorum yapma yanlıs anlama da ortamı germek icin demedim de dogru söze ne denir bayro tebrıkler
Bana mı diyosun tam anlamadım ne demek istediğini

bayramyay1

🎯 The Game Begins 🎯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
12,020
9,705
113
Teşekkür ederim dostum ama Berat öyle biri değil karıştırmış olabilirsin 🤭

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Özele gel sen burdan yazma bana mı dilenci dedn sen