Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Bayramyay1/ Basketbol Kuponları

Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
2.57

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Dogru diyon ama ben yüzüne karsı söyliym adamın etkinliklerinden dilenci gibi beklıyordun ve x x forumlarda sureklı goruyorum 3ü 5 in pesinden kosuyosun bro baskası dese anlarım da sen bence hic yorum yapma yanlıs anlama da ortamı germek icin demedim de dogru söze ne denir bayro tebrıkler
Knk kimseye dilenci demenin anlami yok bigun sen kazanirsin dagitirsin bigun baskasi sans bu herkez yatiyo zaten para istemek yasak herkes ozgur isteyen dagitiyo isteyen dagitmiyo

Rastaman35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,837
1,316
113
Knk kimseye dilenci demenin anlami yok bigun sen kazanirsin dagitirsin bigun baskasi sans bu herkez yatiyo zaten para istemek yasak herkes ozgur isteyen dagitiyo isteyen dagitmiyo
Bro ben onu demedım ki bu sende olsan herkes icin aynı ekmeginden bi parça koparılan kişinin arkasından sallanmaz ki ben sokakta yattıgımda bana 300 tl yollayan adamdır o beratı da onun etkınlıklerıne katılıp kazandıgını bıle yablıs hatırlamıyorsam hatırlıyorum sinek felan dedi ya ondan dedim nankörlük etme gibisinden yoksa banane

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Ben bugun kadar bir kişiden 1 TL istediysem 10 tl göndrck die ağam paşam yazdıysam bi daha da gelmem girmem foruma falan 1 kişi yazsin

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Bro ben onu demedım ki bu sende olsan herkes icin aynı ekmeginden bi parça koparılan kişinin arkasından sallanmaz ki ben sokakta yattıgımda bana 300 tl yollayan adamdır o beratı da onun etkınlıklerıne katılıp kazandıgını bıle yablıs hatırlamıyorsam hatırlıyorum sinek felan dedi ya ondan dedim nankörlük etme gibisinden yoksa banane
Kimsenin arkasından konuşmak lan sana dedik boşver olmayanın arkasından konuşmayalım die

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,789
76,244
113
Ben bugun kadar bir kişiden 1 TL istediysem 10 tl göndrck die ağam paşam yazdıysam bi daha da gelmem girmem foruma falan 1 kişi yazsin
Para muhabbetlerine girmeyin kardeşim salın gitsin bosuna yasak değil karaktersiz dolu 5 atarsın zor gününde eline para geçer dümen yapar sana 2 kurus fazla gönderir sonra senden onu ister hiç girmeyin para muhabbetlerine ki forumda benım kadar cok para gönderen yoktur kişi sayısı olarak diyorum herkesi tanıyoruz

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Tmm knk uzatmayin bence

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Para muhabbetlerine girmeyin kardeşim salın gitsin bosuna yasak değil karaktersiz dolu 5 atarsın zor gününde eline para geçer dümen yapar sana 2 kurus fazla gönderir sonra senden onu ister hiç girmeyin para muhabbetlerine ki forumda benım kadar cok para gönderen yoktur kişi sayısı olarak diyorum herkesi tanıyoruz
Adam dilenci dio kimden para istemişim ben bu zamana kadar 4 5 aydr burdym

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,524
150,768
113
@Rastaman35 @Berat2010 Alıp veremediniz ne var beyler niye tartışma ortamı yaratıyorsunuz konu daha fazla uzamasın.Lütfen.