Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Benjaminsbet 1000 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osmanwashere

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,350
2,513
113
beyler site 1500 ödüyor dün arkadaşla otururken kafede çektik

Nedim7875

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
104
33
28
Arkadaşım bakiyesi silinen var ben de gördün ama dediğim gibi adam kural ihlali yapmıştır o sebeble silinmiş tır bize neden öden di ozman

Nedim7875

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
104
33
28
Beyler fazla uzatmayın çeken cekmiştir niye bu kadar üsteliyorsunuz
Üstelemiyoruz aslında nasıl ki bakiyesi silinen arkadaşlar yazdı bakıyemi sildiler diye bizde çekim gelince yazdık arkadaşlar çekim geldi diye adamlar on saniyede site elemanı damgası vurdu

Melih6860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
821
298
63
Bakiye silindi sebeb ise eklenn fsler çekim yapılana kadar eklenn oyunda oynanmadigi icin silindi sadece pragmatik oynadim başka sağlayıcı bile değil ama bakiye silindi ödeme yapilmadi

Acars

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
86
35
18
Abi iftira atmak bu kadar basit mi cidden ulan hepsinin SS i ni attım daha ne yapayım ödeme yaptı diyorum yemin ederim ödediler parayı evet geç oldu uğraştırdı ama sonunda da ödemeyi yaptı neticeye bakalım çekim bekleyenler emin olun FS satın almadıysanız kural ihlali yapmadiysaniz ödemeniz gelecektir
Uğraşma boşver bazı insanlara iyilik yaramıyor. Geldi diye bilgi veriyoruz ama yemedigimiz hakaret kalmıyor kimseye ispatlamak zorunda değiliz gelmeyenlerin bazılarına neden gelmediği belli canliyada bu üslupla konusurlarsa normal yani

osmanwashere

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,350
2,513
113
beyler dün 1500 ödedi site ha siz fs mi aldınız yoksa site ödemek mi istedi bilemem zaten sitenin herkese ödeme yapcak çapı yok çeken çekmiştir

Acars

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
86
35
18
Bakiye silindi sebeb ise eklenn fsler çekim yapılana kadar eklenn oyunda oynanmadigi icin silindi sadece pragmatik oynadim başka sağlayıcı bile değil ama bakiye silindi ödeme yapilmadi
Kural ihlaliydi evet açıklamalarda yazıyordu o 4 oyunda oynaman lazimdi

Nedim7875

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
104
33
28
Evet bir çok şeyi bilemeyiz dediğin gibi. Belki ödemek istemedi belki kural ihlali vardı belki belirttiğin gibi sitenin herkese ödeyecek gücü yoktu neticede. Ben de alıp kullanan birisiydim ve çekimim dün c vermeme rağmen bir kaç defa iptal olmasına rağmen bu gün 18.42 de geldi insanlara iftira atmadan iki defa düşünün ben demiyorum ki site güvenilir oynayın diye banane bundan ben sadece. Çekimin geldiğini söyledim

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,964
243
63
Uğraşma boşver bazı insanlara iyilik yaramıyor. Geldi diye bilgi veriyoruz ama yemedigimiz hakaret kalmıyor kimseye ispatlamak zorunda değiliz gelmeyenlerin bazılarına neden gelmediği belli canliyada bu üslupla konusurlarsa normal yani
bu da yeni üye xd

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,417
3,982
113
Çektim diyenler , çektiniz ise çektiniz tamam , gidip paranızı harcayın, burada onlarca bakiyesi silinen var, kimsenin işi olmaz bu sitelerle.Cektin çekmedim dalaşını kapatın artık.Biz anlayacagimizi anladık.Cektiniz ise bize ne !!! Devam edin oradan oynamaya, bazılarınız ısrar ediyor ama bu forum sahipsiz değil, çoğunluk herşeyin bilincinde ve farkında.Kimsenin umrunda degil sizin kazancınız, kimse de inanmıyor size.Neyin tatavasını yapıyorsunuz ?? Duyan da site elemanı bunlar der , değil mi ? Öyle savunuyor ki sanki babasının sitesi !!. Eee ne olacak peki bakiyesi silinen onca insan !!

Acars

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
86
35
18
bu da yeni üye xd
Kardeşim ben bir bayanım burda elalemin adamlarıyla muhabbet edecek halim yok girer bonusuma bakarım yoksa çıkarım yeni eski üyelikle ne alaka insan gibi geldiğini yazdım kanitimi gönderdim ne meraklisiniz insanlara iftira atmaya

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,461
1,661
113
Adama destekle konuşmami ardından hesabımin ss ni attım hala inanmamak ta ısrarcı bu adam benim yanımda olsa bile inanmaz neyse valla üzüldüm senin adına durumuna herkese iyi akşamlar bol şanslar mesajı az insanlar yalan söylemiyor arkadaşlar paranızı çarçur etmeyin çekimler ödeniyor
ne diosun 20k yatirim yapilirmi siteye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...