Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Benjaminsbet 1000 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nedim7875

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
104
33
28
Çektim diyenler , çektiniz ise çektiniz tamam , gidip paranızı harcayın, burada onlarca bakiyesi silinen var, kimsenin işi olmaz bu sitelerle.Cektin çekmedim dalaşını kapatın artık.Biz anlayacagimizi anladık.Cektiniz ise bize ne !!! Devam edin oradan oynamaya, bazılarınız ısrar ediyor ama bu forum sahipsiz değil, çoğunluk herşeyin bilincinde ve farkında.Kimsenin umrunda degil sizin kazancınız, kimse de inanmıyor size.Neyin tatavasını yapıyorsunuz ??
Tamam babacim bizde onu soruyoruz neden güvensizliğimiz mesaj üzerinden kimseye nispet yapmıyoruz burda bize ödediler diye mesajlari okumadan cevap yazmışsin belli belki çekimleri iptal olan arkadaşlar nasıl olsa ödemiyor diye paralarıni hiç etmesinler diye yazdık başka bir niyetle değil tatava falan yapmıyoruz gayet konuşuyoruz burda burası forum zaten bunun için var sen neyin primini kasıyorsun

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,417
3,982
113
B
Tamam babacim bizde onu soruyoruz neden güvensizliğimiz mesaj üzerinden kimseye nispet yapmıyoruz burda bize ödediler diye mesajlari okumadan cevap yazmışsin belli belki çekimleri iptal olan arkadaşlar nasıl olsa ödemiyor diye paralarıni hiç etmesinler diye yazdık başka bir niyetle değil tatava falan yapmıyoruz gayet konuşuyoruz burda burası forum zaten bunun için var sen neyin primini kasıyorsun
Benim prim kasmaya ihtiyacım yok, üyelik tarihime ve mesaj sayıma bak, dün ki çocuk değilim, laf dalaşına girme benle.

Nedim7875

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
104
33
28
ne diosun 20k yatirim yapilirmi siteye
Yaa yap yada yapma banane reis insanlar kural ihlali yapıp sonra site ödeme yapmıyor diye yazdıklarında adamlara neden tepki vermedin bende ödememi aldım ve aldığımı yazdım bunu. Nesi battı size çekemedin diyeni ağlıyorsun anlamadım kural ihlali yapmasaydin uyanık

Nedim7875

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
104
33
28
Zaten site adamı olsam bunu yazmam başında. Beri burdayım ve süreli yazdım bu oldu şu oldu diye en son ödediler bende yazdım ödediğini

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,461
1,661
113
Yaa yap yada yapma banane reis insanlar kural ihlali yapıp sonra site ödeme yapmıyor diye yazdıklarında adamlara neden tepki vermedin bende ödememi aldım ve aldığımı yazdım bunu. Nesi battı size çekemedin diyeni ağlıyorsun anlamadım kural ihlali yapmasaydin uyanık
20 k yatırayim mi onu de bekliyorum şuan

Acars

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
86
35
18

Ekli dosyalar

Karaelmas

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,417
3,982
113
Statü ye bak abi mesaj sayima bak diyor boş boş mesaj atsam bir saate seni geçerim bumu kıstas anlamdım
Lafı gotunden anlama zibidi , benle laf dalasina girme dedim o kadar, kimseye , bu forumdaki hiç kimseye ispat etmeye ihtiyacım yok.

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,461
1,661
113
Bak birisi bana iftira atıyorsa kendimi ispat edene kadar peşini bırakmam ben kendi halimde kimseyle muhattap olmadan burda bonus takip eden bir kadınım işine bak
abla ben 18 yasina yeni girdim ozur dilerim bilmiyordum kadin oldugunu site elemansın demi 🥲

Acars

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
86
35
18
abla ben 18 yasina yeni girdim ozur dilerim bilmiyordum kadin oldugunu site elemansın demi 🥲
Yok ebenim tövbe yarabbim ya anlamasi kıt insana laf anlatmakta ayrı bir zor ben az mesajimla yeni uyeligimle mutluyum isteyen istediğini desin hadi git ötede oyna

Karaelmas

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,417
3,982
113
Neden ısrarla ödeme yapıyor diyorsun, ne idugu belirsiz 3 kişi çekim yaptığını iddia ediyor , forumun taninmiis eski , devamlı muhabbetin içinde olan oturaklı hiçbir üye çekim alamamış, neyi ispat etmeye çalışıyorsun, tabii ki mesaj sayısı önemli, forumla etkileşim içinde olan uyeleriz biz senelerdir.3 mesaji olan senelerdir foruma uğramamış gelip siteyi ovuyorsun.

Suskun1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,849
3,311
113
2 yıllık üyeye götü boklu sitenin elemanı diyonuz ne denir ki size

Nedim7875

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
104
33
28
Site elamani lafı nedir zaten ben hala çözemedim vallahi site elemanın sana mesaj cevap vermek için uğraşıyorsa onun kalıbına tukeriyim zaten ulan site elemanın senin gibi boş bir adama cevap verme şansı varmı bizim gibi sabırlı insalar ancak çeker seni yazar

Acars

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
86
35
18
peki abla 20k yukleme yapcam yapilirmi sence
senin beynine oksijen gitmiyor galiba. Site sağlam yatırım yap diye birşey çıktımı benim ağzımdan. Yada siteyi öven bir lafım mi oldu çekimim geldi paranızı sinirlenip harcamayın sabredin dedim sadece ne var bunda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...