Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betadres - 30₺ (100₺ Yatırım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,690
425
83
Cumartesi ye kadar biriktiryorlar işte içerse sonra kepenk kapatıp kaçarlar

kiratgs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
687
150
43
Cuma günü başlıomuş ödemeler. Sırasıyla gödereceklermiş.. Açıkcası emin deilim.. Cumayı bekleyelim :D

Adsız.jpg

Dmtm25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
399
81
28
verdikleri deneme bonusu falan değil resmen para yatırma bonusu. bonusu kullanabilmen için ÖNCE 100 tl yatırma şartı koyuyor canlı destek
(önce bonusu verse çevrim tamamlayanlara 100 tl yatirim dese hadi onada tamam der bazılarımız ama bonusu kullanma şartı için ÖNCE yatırımını yap diyo. BÖYLE Bİ DENEME BONUSU MU OLUR ALLAH AŞKINA

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
Çevrimli ayrıca 100 tl yatırımlı ve konu formun en tepesinde trend.
." milleti s. ken yaranıyorb" sözü burdan geliyor olsa gerek.

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
Yine canlı destekle konuştum yarın kesinlikle başlayacak ödeme diyor sanırsam 4-5 kişiye yatırırlar sonra tüyerler gibime geliyor.

Klan123

Her Zaman Zirvede Bırak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,525
955
113
verdikleri deneme bonusu falan değil resmen para yatırma bonusu. bonusu kullanabilmen için ÖNCE 100 tl yatırma şartı koyuyor canlı destek
(önce bonusu verse çevrim tamamlayanlara 100 tl yatirim dese hadi onada tamam der bazılarımız ama bonusu kullanma şartı için ÖNCE yatırımını yap diyo. BÖYLE Bİ DENEME BONUSU MU OLUR ALLAH AŞKINA
Sen olayı çok yanlış anlamışımi be kardeşim

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
Ödeme alan var mı bunlardan?

tuttur23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,490
482
83
Çekim 23:00 00:00 da onaylanacak dedi canlı yardım bende 342 tl yaptım sahtekar dolandırıcı geliyor hiç lisans göremedim yok çok dikkat edin arkadaşlar

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
Çekim 23:00 00:00 da onaylanacak dedi canlı yardım bende 342 tl yaptım sahtekar dolandırıcı geliyor hiç lisans göremedim yok çok dikkat edin arkadaşlar
Hocam daha dikkat edecek bir taraf kalmadı canlı destek kesinlikle onaylanacak diyor.

Ben diğer forumdan 2 gün önce burdan çekim yapan adamla konuştum buna 347 tl para gönderdiler.

Süphelendim acaba sitenin adamımı dedim öyle biride değil normal bizim gibi parasını bekleyen bir vatandaştı.

Mitroglou

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
228
172
43
Hocam daha dikkat edecek bir taraf kalmadı canlı destek kesinlikle onaylanacak diyor.

Ben diğer forumdan 2 gün önce burdan çekim yapan adamla konuştum buna 347 tl para gönderdiler.

Süphelendim acaba sitenin adamımı dedim öyle biride değil normal bizim gibi parasını bekleyen bir vatandaştı.
Usta ben bu siteyi 2 3 yıl önce gördüm yani yeni bir site değil ödeyecegşz diyorlarsa öderler herhalde er ya da gec

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
Usta ben bu siteyi 2 3 yıl önce gördüm yani yeni bir site değil ödeyecegşz diyorlarsa öderler herhalde er ya da gec
Gördün de oynadın mı hocam 3 senede siteler batıyor tonlarca site açılıyor. Göndereceği alt üstü 350 lira para.

Akıllarında ne var anlamadım ki 23.00 kadar bekleyelim bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...