Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betadres - 30₺ (100₺ Yatırım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,681
71,942
21,113
çeken oldumu beyler bu siteden

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
Ben birdaha canlı yardıma bağlanıyorum başların tuttuğu ayaklara.

Ahmtbrdl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
178
16
18
Arkadaşlar adamlardan deneme bonusu istedim 3 defa verdiler pek güven vermedi bana açıkçası

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
23.00 diyor başka birsey demiyor yine sallıyor. 23 de hayatta gelmez

O zaman bende farklı yollara başvururum günah bende gider.

Her açılan papara hesaplarına 1 lira gönderip papara yetkilileri ile görüşüp hesaplarını askıya aldırırım uğraşıp dururum kendileri bilir.

Mitroglou

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
228
172
43
23.00 diyor başka birsey demiyor yine sallıyor. 23 de hayatta gelmez

O zaman bende farklı yollara başvururum günah bende gider.

Her açılan papara hesaplarına 1 lira gönderip papara yetkilileri ile görüşüp hesaplarını askıya aldırırım uğraşıp dururum kendileri bilir.
Usta sen kacta gönderdin parayı

Hasant

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
304
83
E bekleyin yatiriyorum bekleyin haber verecegim dedim daha niye yatiriyorsunuz ki. Gidecekse 1 kisinin 100 ₺ si gitsin dedik sözde

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
E bekleyin yatiriyorum bekleyin haber verecegim dedim daha niye yatiriyorsunuz ki. Gidecekse 1 kisinin 100 ₺ si gitsin dedik sözde
Yav hocam sende en başa yazmışsın sonradan sorduk hiç gelip yorum yapmadın ki haber verseydin erkenden keşke.

Hasant

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
304
83
Yav hocam sende en başa yazmışsın sonradan sorduk hiç gelip yorum yapmadın ki haber verseydin erkenden keşke.
Forumdaki arkadaslari.dusunecek kadar variz yahu laf kalabaligi etmeyeyim dedim soyledikleri ilk sey Cuma 16 dan itibaren baslayacakti cumartesi bitecekti yani verdikleri sure dolmadan ne diyelim.
3.50 orana 100 ₺ attik farzedelim yarin belli olur.
Bazen bu tarz siteler canli destekteki tutumunuza gore davranabiliyor sakin olmanizi oneriiyorum.

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
Forumdaki arkadaslari.dusunecek kadar variz yahu laf kalabaligi etmeyeyim dedim soyledikleri ilk sey Cuma 16 dan itibaren baslayacakti cumartesi bitecekti yani verdikleri sure dolmadan ne diyelim.
3.50 orana 100 ₺ attik farzedelim yarin belli olur.
Bazen bu tarz siteler canli destekteki tutumunuza gore davranabiliyor sakin olmanizi oneriiyorum.
Hocam katılıyorum sana sakinliğimizi koruyalım ama bugun 23.00 a kadar bekleyin diyor.
23.00 a kadar bekledik para gelmedimi bu kez de yarın 12 ye kadar bekleyin diyecek.

Bu kadar olmaz 350 yi çoktan vermeleri lazımdı biz sabrettikçe adamın sinir katsayılarını artırıyorlar.

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
Arkadaşlar minimum 1 TL yatırım yapabileceğim site varmı bilen varsa söylesin

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,307
308
83
sözde cuma cumartesi ödemeler baslanacak demişlerdi. şimdi cumartesi 12 den sonra dior

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...