Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betiboma 50 TL Deneme Bonusu Yatırımsız

lntlikuponcu96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,105
835
113
Agalar dün 47 lirayla başladım 100 yapıp çektim. 50 yap 100 çek yapiyorum kasa şuan 650 oldu. Sadece rulet oynuyorum aç gözlülük yapmadan bu taktiği uygularsaniz katlarsınız. Heycana gerek yok. Kasa yükseldikce paylaşım yapmaya devam edicem

Ekli dosyalar

Byusufoglu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
647
249
43
Agalar dün 47 lirayla başladım 100 yapıp çektim. 50 yap 100 çek yapiyorum kasa şuan 650 oldu. Sadece rulet oynuyorum aç gözlülük yapmadan bu taktiği uygularsaniz katlarsınız. Heycana gerek yok. Kasa yükseldikce paylaşım yapmaya devam edicem
Güzel taktik eskiden döner almak için yapıyordum ama bi yerden sonra dağıtıyor sapıtıyor insan

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,870
5,991
113
En geç yarın öğlen kasa dibi görür

lntlikuponcu96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,105
835
113
Kasa atıp gitsen sakin bir şekilde kasan şuan 5 k yı geçmiişti birde öyle düşün şansın varsa basacaksın devam edeceksin şansın yoksa zaten belli eder 3 4 kupon yapıp yattıktan sonra
Klasik kumarbaz tavsiyesi hep böyle kaybediyoruz zaten 😁 Böyle iyi kanka modum düşmüyor en azından 😁😁

gamerx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,623
516
113
Promosyonda deneme bonusu yok